Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Подорожі> Валізи і сумки з коліщатами

Валізи і сумки з коліщатами

Не сталося нічого особливо революційного, коли з'явилася перша валіза на коліщатках. Просто якомусь умільцю неабияк набридло носити в руках важедезні «кути», і він знайшов вихід. Зараз, практично, вже неможливо зустріти чемодан без коліщаток. Ось уже поставлені «на хід» і сумки, і рюкзаки, а попит все зростає. Дивіться і вибирайте.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 164

Валіза з логотипом завжди готова в дорогу

Надійний супутник під час поїздок на всі випадки. Будь-яка пора року - сезон для поїздок. З валізою - в кругосвітню подорож, з дорожньою сумкою - в поїздку на вихідні. Куди б не намічалася поїздка - я завжди готовий. Валізи є невід'ємною частиною будь-якої подорожі. З їх допомогою Ви зберігаєте речі в цілості й схоронності, з легкістю маневруєте по аеропортам і під'їзних доріжках, і, до того ж, добре виглядаєте.

Вибір валіз і сумок на коліщатах під нанесення логотипу

На сайті представлені різноманітні валізи для нанесення логотипів, місткі, компактні, яскраві і однотонні. При виборі валізи потрібно враховувати розміри і місткість, а також потреби, для яких вона буде використовуватися.

Пластикові валізи головним чином використовуються для авіаподорожей, адже максимально захищають вантаж від пилу і бруду, при цьому легко миються і не вимагають додаткового догляду. Завдяки тверді поверхні, вони забезпечують максимальний захист і безпеку речей. Незалежно від матеріалу, Ваш логотип буде виглядати на валізі лаконічно і підкреслюватиметься корпоративними кольорами.

Ми пропонуємо на ваш вибір чоловічі і жіночі валізи за низькою ціною - як тканинні, шкіряні, так і пластикові. При виборі валізи зверніть увагу ще на кілька моментів:

• коліщатка. На нашому сайті є моделі з різною кількістю коліс, і кожна має свою специфіку. Чотириколісні валізи здатні витримати велике навантаження, але вони не призначені для нерівних поверхонь. У тому випадку, якщо Ви зібралися везти валізу сходами, то двоколісна буде набагато зручнішою. При виборі варто звертати увагу і на розмір коліс, для доріг в нашій країні, краще вибирати колеса побільше, для легкого подолання різних нерівностей.

• ручки: щоб валіза прослужила довго, спочатку зафіксуйте висувну ручку, потім везіть, це маленьке правило допоможе валізі прослужити безліч років.

Якщо ви тут не знайшли потрібну вам модель, перейдіть, будь ласка, до підрозділу Сумки дорожні.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування валіз і сумок на колесах, а також інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням усіх існуючих нині технологій. Але для тканинних виробів ми, як правило, рекомендуємо вишивку логотипу - ефект виходить вражаючий.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високого результату виконання роботи. Гарантовані детальна повнокольорова передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність розривів або зміни якості поверхні виробів, використаних під нанесення логотипу та інших зображень (написів).

Як оформити оптове постачання валіз і сумок на колесах

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислі описи. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Телефонуйте, будь ласка. Ми завжди відкриті для діалогу і співпраці.