Флешки металеві

Металеві флешки більш довговічні, ніж будь-які інші. Вони також більш надійно захищають карту пам'яті від механічних пошкоджень. Сучасні технології дозволяють надавати корпусам таких флешок різну форму, фарбувати їх в різні кольори, а також наносити на них написи і зображення, перетворюючи їх в практичні корпоративні подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 59

Металеві флешки з логотипом для корпоративних подарунків

Брендована флешка є одним з найбільш безпрограшних варіантів корпоративних подарунків. Це настільки часто використовуваний предмет, що його затребуваність не піддається сумніву ні тими, хто отримує такі подарунки, ні тими, хто їх дарує. Перші отримують постійно потрібний і дуже корисний подарунок, а другі в момент дарування подарунка отримують в свої руки ще один (додатковий і мало витратний), інструмент реклами.

Корпоративні металеві флешки від Full Motion

Отже, металева флешка. Її безперечною перевагою в порівнянні з аналогами, виготовленими з інших матеріалів, є міцність; при цьому її вартість і ємність залишаються на рівні аналогічних пластикових виробів.

Залежно від характеристик і якості металу, з якого виготовлений корпус, вона може мати оригінальну форму (наприклад, форму ключа), може бути забарвлена в ті або інші кольори. Її поверхня менше схильна до механічних пошкоджень, а начинка захищена надійніше. Протягом всього терміну служби металева флешка збереже презентабельний вигляд.

Вибір металевих флешок, пропонованих на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн (Full Motion) не дуже великий, але у нас є десятирічний досвід їх поставок в Україну безпосередньо від відомих зарубіжних виробників - ми знаємо, що можна спокійно пропонувати нашим покупцям.

Представлені тут металеві флешки, а також супутня продукція, пропонована в сусідніх підрозділах нашого сайту (постарайтеся відвідати, наприклад, підрозділ Ручки металеві), - дуже якісні вироби. Те, що Ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, дійсно гідно витрат на брендування.

Більше десяти років ми також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з брендування. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але у всіх випадках ми будемо шукати найбільш привабливий для вас (як естетично, так і фінансово) варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки, які принесуть радість і безсумнівну користь їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити оптову партію брендованих металевих флешок

Оформити замовлення металеві флешки під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка. Картки заведені окремо на кожен зразок. На картці поміщена фотографія зразка, нижче фотографії - ціна. Наведіть курсор на фотографію, і побачите згадану вже кнопку Купити. Для того, щоб ознайомитися з описом і інформацією про наявність товару, необхідно клікнути на фотографії. Якщо отримана інформація Вас задовольняє, приступайте, будь ласка, до оформлення замовлення на товар.

Вартість брендування виробів буде залежати від характеристик зображення, що наноситься. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши за номером %phone%, замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника або відвідавши наш офіс.

Телефонуйте, будь ласка, - ми завжди відкриті для спілкування та співпраці!

 

Ціна, грн.:
Бренд
Об'єм, ГБ
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • прозорий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний