Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Електроніка> Чохли для ноутбуків та планшетів

Чохли для ноутбуків та планшетів

Будь-яка дбайлива людина, буде щиро і глибоко вдячна Вам, отримавши від Вас в подарунок чохол для ноутбука або планшета. Ваш логотип на подарованому чохлі буде кожен день неодноразово нагадувати йому про Вас, все більше прив'язуючи його до Вашої компанії, перетворюючи його в постійного клієнта або вдосконалюючи Ваші партнерські відносини.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 66

Чохли для ноутбуків і планшетів з логотипом в Ваших корпоративних заходах

Закупіть у нас партію таких чохлів під нанесення логотипу, забрендуйте їх і використовуйте їх в якості корпоративних сувенірів і подарунків при проведенні корпоративних заходів і в повсякденному житті. Це - дуже актуальні і затребувані аксесуари, а їх ціновий діапазон такий, що їх використання  у самих різних ситуаціях і до різних нагод економічно цілком виправдано.

Наша співпраця з Вами може стати довготривалою та взаємовигідною

Функціональне призначення чохлів апріорі виводить їх в розряд бажаних і корисних подарунків. Сучасні люди володіють, як правило, не одним гаджетом, які потребують дбайливого ставлення. Тут Вашій увазі пропонується гідний вибір, що включає звичайні і оригінальні вироби більшого і меншого розміру, різних кольорів і дизайну.

Є чохли і сумки для планшетів з ручками, без ручок, з наплічними ременями і без них. Їх, крім назви, об'єднує ще й те, що всі вони - якісні добротні вироби, ідеально придатні для брендування. Якщо Вас зацікавлять, супутні товари, перейдіть, будь ласка, в інші підрозділи розділу Електроніка, і Ви їх знайдете.

Для рекламно-виробничої компанії Full otion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, основними напрямками діяльності є оптові поставки та реалізація сувенірної продукції, а також надання послуг з її брендування. Поставки товарів ми здійснюємо з Європи і з Китаю, безпосередньо від виробників.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів, незалежно від їх складності та обсягів.

Форма об'єктів нанесення і характеристики матеріалів їх виготовлення визначають вибір технології нанесення. У різних випадках застосовуються лазерне гравіювання, цифровий друк, трансфер, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу, тиснення. В даному випадку, поряд з іншими технологіями, може бути застосована вишивка логотипу на тканинних чохлах. При цьому зображення передається якісно забарвленими вовняними нитками дванадцяти кольорів.

Зображення вийде фотографічно точним, повнокольоровим, стійким і довговічним, поверхня, на яку здійснювалося нанесення, не постраждає

Ми готові допомогти Вам у формуванні корпоративного стилю компанії, в його оновленні або вдосконаленні, готові розробити логотип та інші складові корпоративної символіки, а також виготовити друковану корпоративну продукцію.

Ми завжди відкриті для контактів і прагнемо до того, щоб співпраця з усіма нашими клієнтами була довгостроковою і приносила обопільну вигоду.

Як закупити корпоративні чохли для ноутбуків і планшетів оптом

Замовити оптову партію виробів, в тому числі і чохли під нанесення логотипу, Ви можете прямо на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці зразка або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Вартість товару можна побачити під фотографіями кожного виробу. Всі питання, які стосуються нанесення логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів) можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів наноситься зображення.