Тримачі для бейджів

Широке використання бейджів в повсякденному житті і при проведенні найрізноманітніших заходів виводить використовувані для них тримачі в число найбільш поширених в бізнесі аксесуарів. Було б великою помилкою не використовувати тримачі для бейджів в рекламних цілях. Вартість їх така, що має прямий сенс закупити велику їхню партію, замовити у нас їх оформлення в корпоративному стилі Вашої компанії, і використовувати як у повсякденному житті, так і при проведенні корпоративних заходів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 49

Корпоративний тримач для бейджа - нагадування про приємну подію

Бейдж учасника конференції, вставлений в красиво оформлений тримач з нанесеним на нього логотипом і назвою компанії-організатора, може стати свого роду реліквією. Може стати постійним нагадуванням про те, що завдяки ідеям, почерпнутим під час конференції, її учаснику вдалося знайти рішення проблеми, що відкрило шлях до успіху в бізнесі. Може стати нагадуванням про важливі зустрічі або домовленості, досягнуті в дні її проведення.

Ми - Ваш потенційний постачальник корпоративної сувенірної продукції

Потреба активно діючих підприємств в брендованих тримачах для бейджів висока. Перш за все, у кожного співробітника повинен бути бейдж, вставлений в утримувач. Гості, які прибувають в офіс, отримують бейдж в тримачі, який є свого роду тимчасовою перепусткою в офіс. Кількість учасників різного роду корпоративних заходів компанії заздалегідь можна тільки припустити.

Уникнути неприємних ситуацій в цьому питанні допоможе рекламно-виробнича компанія Фул Моушн, на сайті якої Ви перебуваєте. Одним з напрямків діяльності компанії є оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від європейських і китайських виробників. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні.

Ви можете переконатися в цьому, знайомлячись в підрозділі Тримачі для бейджів розділу Офіс і бізнес з представленим тут асортиментом товару. У картці кожного пропонованого нами зразка міститься його опис та ціна.

Вибір тримачів для бейджів паралельно з вибором стрічок (в підрозділі Стрічки для бейджів), на які тримачі будуть кріпитися, дозволить Вам створити промо комплект з двох потрібних і практичних предметів, які максимально поєднуються між собою.

Корисним може виявитися відвідування тринадцяти  інших підрозділів розділу Офіс і бізнес. У них представлений широкий асортимент офісно-сувенірної продукції, яку ми допоможемо перетворити в Ваші корпоративні подарунки.

В арсеналі виробничої бази нашою компанії є обладнання, сучасні технології та якісні матеріали, необхідні для нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються трансфер, тиснення, сублімація, цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу.

Застосування цих технологій гарантує збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічну точність повноколірного перенесення зображення, високу стійкість і довговічність нанесення.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню або вдосконалення корпоративного стилю компанії, розробці логотипів та інших елементів її корпоративної символіки.

Як закупити оптом тримачі для бейджів з логотипом

Оформити замовлення на оптову поставку тримачів для бейджів під нанесення логотипу, а також іншої сувенірної продукції, можна не йдучи з цієї сторінки сайту. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Всі питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.