Аксесуари для напоїв

Як відомо, людина, щоб її організм нормально функціонував, повинна випивати щодня не менше півтора літрів води. Потяг сучасної людини до здорового способу життя, зростання популярності спорту та активного відпочинку вимагають правильного підбору аксесуарів для напоїв, якими ми користуємося майже щогодини. У нас Ви знайдете широкий вибір їх за формою, призначенням та кольором. А логотип Вашої компанії, нанесений на них, буде нести інформацію про Вас в офісі, в спортивному залі, на велопрогулян6ці, біля бювету в санаторії - у будь-якому місці, де бувають Ваші партнери, співробітники та клієнти, що отримали від Вас такий сувенір. Брендований мерч, що включає в себе пляшку з логотипом, або брендовану термокружку, точно буде користиватись попитом!
 • Келихи і графини
 • Пляшки для води
 • Пляшки з мідною і вакуумної ізоляцією
 • Костери
 • Подарункові набори та упаковка
 • Посуд для івентів і фестивалів
 • Склянки
 • Термокружки
 • Термоси
 • Трубочки для напоїв
 • Чай та кава
 • Чашки
 • Еко-Кружки

Корпоративні аксесуари для напоїв - стиль і практичність

У компаніях, що піклуються про свій імідж, будь-якому відвідувачу неодмінно запропонує каву, чай або прохолодні напої. Це вже давно стало доброю традицією, яка повинна бути належним чином обставленою. Тут не обійтися без відповідних аксесуарів, які, при належному підборі та оформленні, можуть стати дуже важливою елементом корпоративного стилю Вашої компанії.

Використання аксесуарів для напоїв під нанесення логотипу

Стакани, чашки, бокали, графини - як окремі вироби, так і їх набори, входять в обов'язковий перелік посуду, необхідний запас якого створюється в офісі будь-якої серйозної компанії. Але цим не обмежується використання брендованих аксесуарів для напоїв.

У цьому підрозділі нашого сайту представлений достойний вибір аксесуарів, які можуть бути використані як корпоративні сувеніри, а також корпоративні подарунки, придатні в багатьох ситуаціях і відповідні різним приводам їх дарування.

Аксесуари, представлені в підрозділі, універсальні в практичності використання, а вартість їх така, що деякі з них цілком прийнятні як промо сувеніри.

У сусідньому підрозділі, Барні та винні приналежності, представлений широкий вибір товарів, призначених для допомоги співробітникам компанії, відповідальним за прийом гостей, швидко і на достойному рівні організувати імпровізований ланч для не очікувано прибулого постійного замовника або посилити довіру дружніх бесід з Вашим партнером.

Як бачимо, виробники сувенірних виробів цієї групи працюють орієнтуючись на реальні запити майбутніх покупців - на ринок поставляється те, що дійсно потрібно.

Слід також сказати про те, що виробництво сувенірної продукції враховує перспективу використання цих виробів у рекламних цілях. Виробники зробили все для того, щоб вони перетворилися, як в даному випадку, в аксесуари для напоїв з логотипом Вашої компанії.

Компанія Фул Моушн більше десяти років здійснює оптові поставки в Україну сувенірної продукції провідних світових виробників, а також її брендування. Досвід нашої роботи свідчить про те, що з кожним роком сувенірна продукція вдосконалюється, а якість її поверхні стає все більш придатною для нанесення зображень та текстів. Ми не попадали в таку ситуацію, коли ми не змогли знайти варіант нанесення, прийнятний для замовника з урахуванням вартості, якості, естетики та строку виконання замовлення.

При нанесенні на аксесуари для напоїв ми можемо використовувати, за Вашим вибором, будь-яку з існуючих нині технологій. 

Як замовити брендовані аксесуари для напоїв оптом

Оформити замовлення на аксесуари можна прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраної тут моделі або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Усі питання, пов'язані з їх брендуванням, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши за телефоном %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним представленими зразками, вартість нанесення логотипу на виріб не може бути оголошена, так як вона буде залежати від параметрів зображення, що підлягає нанесенню.