Еко-сумки

Еко-сумки можуть використовуватися не тільки для покупок чи інших господарських потреб. Чи не скоро ще еко-сумки зможуть конкурувати з сумками, виробленими з традиційних матеріалів відомими брендами, але вже зараз вони стають все більш популярними і все більш часто використовуваними. Якщо Ви закупите у нас партію еко-сумок, ми зможемо нанести на них запропоновану Вами інформацію про Вашу компанію, і це призведе до відчутного підвищення віддачі від Ваших промо акцій.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 305

Еко-сумка з логотипом. Зручно, вигідно, красиво і оригінально

Логотип Вашої компанії, вишитий, наприклад, на джутовій або бавовняній сумці для покупок, додасть їй краси, вигідно підкреслить і відтінятиме її оригінальність і яскравість забарвлення. Сумка від цього, звичайно ж, не стане більш зручною, але вона стане зручним носієм Вашої реклами на всьому шляху її власниці з офісу додому з відвідуванням всіх місць, де що-небудь продається.

Діапазон використання брендованих еко-сумок

Еко-сумка, як і деякі інші вироби сувенірної продукції, може використовуватися в якості корпоративного сувеніра, корпоративного подарунка; і навіть може бути частиною оригінального подарункового набору. Діапазон цін на них сприяє цьому.

Тут, в підрозділі Еко-сумки сайту компанії Full Motion (Фул Моушн), представлений модельний ряд цих виробів, що поставляються компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників. Всі вони є якісною і добротної продукцією, здатної служити своїм власникам протягом тривалого часу.

Тут можна вибрати вироби вартістю до ста гривень, закупити їх велику партію і перетворити в оригінальні корпоративні сувеніри. А можна звернути увагу на сумку для ноутбука вартістю понад тисячу гривень, яка, без сумніву, стане гідним корпоративним подарунком. Такому подарунку додасть оригінальності, наприклад, блокнот з бамбука який можна підібрати тут же, на сайті, в підрозділі Еко-блокноти.

Дизайн, розмір поверхні і колірна гамма цих виробів не залишають сумнівів в успішному їх брендуванні.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування еко-сумок та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням усіх існуючих нині технологій. Але для тканинних виробів ми, як правило, рекомендуємо вишивку логотипу - ефект виходить вражаючий.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високого результату виконання роботи. Гарантовані детальне повнокольорове перенесенняескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність розривів або зміни якості поверхні виробів, використаних під нанесення логотипу та інших зображень (написів).

Як оформити оптове постачання корпоративних еко-сумок

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і стислий описі. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви можете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Телефонуйте, будь ласка. Ми завжди відкриті для діалогу і співпраці.

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний