Візитниці

За даними одного з найпопулярніших рекрутингових порталів 13% працівників компаній відверто зізналися, що хотіли б отримати в якості корпоративного подарунка «практичні канцелярські товари». Це папки, ручки, блокноти, візитниці і таке інше. Наша компанія надає Вам на вибір величезний асортимент продукції для офісу та бізнесу. Ви знайдете як класичні і консервативні моделі, так і оригінальні і нестандартні. Ми пропонуємо як бюджетну продукцію для промо-акцій, так і іміджеві речі для бізнес-подарунків партнерам і інвесторам. Брендинг і канцелярія - це два взаємопов'язані поняття, які будуть ефективно працювати на підвищення іміджу Вашої організації.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 59

Корпоративна візитниця - носимий архів Ваших контактів

Ні найсучасніший комп'ютер, ні самий просунутий гаджет не можуть замінити візитну картку. Людина, яка вручає візитну картку, представляє себе, і демонструє повагу до свого візаві. Візитна картка - це елемент ділового етикету, тому вона вимагає дбайливого ставлення до себе. Інформація, що міститься в ній, повинна бути систематизованою і надійно зберігатися. Візитниця допоможе Вам успішно виконати обидві ці задачі.

Візитниця - елемент корпоративного стилю компанії

На столі бізнесмена лежить візитниця з опуклим логотипом компанії, нанесеним на шкіру, що покриває її корпус, застосуванням технології тиснення. Поруч - настільний набір ручок і блокнот, настільний годинник, оформлені в такому ж дусі. Це вже стиль. І чим більше він продуманий, чим якісніші атрибути, що входять до нього, і чим більш продумане їх оформлення, тим вище статус компанії, яка дбайливо піклується про свій імідж.

Різноманітність форм, дизайну, матеріалів виготовлення, колірна гамма пропонованих візитниць дозволяють вибрати подарунок, який буде повністю відповідати стилю, роду діяльності та рівню, займаному людиною, для якої цей подарунок призначається.

Ви перебуваєте в розділі Офіс і бізнес на сайті компанії Фул Моушн, яка протягом останніх десяти років займається оптовими поставками сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, а також її брендуванням; розробляє і виробляє рекламну продукцію.

Тут Ви можете підібрати не тільки візитниці під нанесення логотипу. Відвідавши кожен з п'ятнадцяти підрозділів цього розділу, Ви зможете знайти те, що гідно впишеться в корпоративний стиль Вашої компанії, що ми допоможемо Вам перетворити в якісні корпоративні подарунки.

Нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробці логотипів та інших елементів корпоративної символіки.

Як закупити оптом брендовані візитниці

Сайт надає можливість не тільки обирати, але й оформити замовлення на оптові поставки сувенірної продукції. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці вибраного тут зразка (ціна вказана під його фотографією) або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Все, що стосується брендування сувенірів, можна обговорити і узгодити, замовивши зворотний дзвінок, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.