Інструменти та ліхтарі

Інструменти і ліхтарики, брендовані логотипом компанії - корисний промо інструмент не тільки для будівельних компаній, а і, наприклад турагенціям, чиї клієнти йдуть в похід, для спортивних заходів і ще багато в яких життєвих ситуаціях це корисний помічник. Додайте брендовані ліхтарики до корпоративного мерчу Вашої компанії - це допоможе виділитися і залишити яскравий слід в пам'яті про Ваш бренд!
  • Інструменти
  • Мультитули
  • Рулетки
  • Ліхтарики

Інструменти і ліхтарі з логотипом для мерчу і для подарунків

Вироби, представлені в цьому підрозділі сайту, враховуючи їх призначення, можуть використовуватися в якості промо сувенірів, корпоративних сувенірів або подарунків, а також для забезпечення роботи співробітників власної фірми. Закупіть у нас оптову партію інструментів і ліхтарів під нанесення логотипу, забрендуйте їх, і Ви придбаєте не просто інструменти, але й ефективні, довго використовувані інструменти Вашої реклами.

Брендовані інструменти та ліхтарі, а також інша сувенірна продукція від Фулл Моушн

Сайт компанії Full Motion (Фул Моушн), на якому Ви перебуваєте, пропонує на Ваш вибір великий асортимент виробів рекламно-сувенірного призначення. Тут можна знайти рішення багатьох проблем, що виникають при підготовці та проведенні корпоративних заходів, напередодні свят та ювілеїв, перед важливими зустрічами, переговорами - тобто, в ситуаціях, пов'язаних з даруванням подарунків або промо сувенірів.

У дев'яти розділах і більш, ніж тридцяти підрозділах сайту зібрані товари тільки високої якості, що поставляються нами безпосередньо від виробників з європейських країн і Китаю. Всі вироби мають, в першу чергу, рекламно-сувенірна призначення, тому можливість їх брендування не викликає сумніву.

У цьому підрозділі сайту Вам випадає нагода подивитися зразки і вибрати ті моделі інструментів і ліхтарів, які б Ви хотіли використовувати в якості корпоративних подарунків. Якщо Ви маєте намір скомплектувати подарункові набори для небайдужих Вам людей, відвідайте, будь ласка, всі підрозділи розділу Електроніка, ознайомтеся з тим, що в них пропонується, і Ви опинитеся перед проблемою вибору між хорошими і дуже хорошими варіантами.

Скориставшись повним комплексом наших послуг, Ви отримаєте не тільки партію тих чи інших виробів. Ви отримаєте безліч брендованих виробів, здатних допомагати Вашому просуванню круглий рік, і в будні, і в свята.

У розпорядженні співробітників нашої виробничої бази є все необхідне для оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті вироби, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для аксесуарів та одягу.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють домогтися такого ж повно кольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як замовити корпоративні інструменти та ліхтарі оптом

Натиснувши кнопку Купити на картці вподобаного Вами зразка, представленого на сайті, Ви можете замовити покупку оптової партії інструментів і ліхтарів під нанесення та інших товарів. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном +38 (044) 334 78 77, Ви зможете обговорити з професіоналами питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.