Подарунки для домашніх тварин

Підбираючи до свята подарунки для Ваших співробітників, поцікавтеся, у кого з них є кішка, собака або інший подібний повноправний член родини, вивчіть уважно розділ Подарунки для домашніх тварин, і Ви не тільки проявите увагу до підлеглого - ви придбаєте додатковий носій Вашої реклами у вигляді логотипу або назви компанії, наприклад, на нашийнику, повідку або комбінезоні для собаки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 48

Корпоративні подарунки для домашніх тварин збільшать ряди Ваших співробітників

Кумедний песик, на чиєму нашийнику або повідку нанесена реклама Вашої компанії, автоматично стає Вашим «нештатним співробітником», який  дуже активно і рухливо беруть участь в промо акції. Любов власників домашніх тварин до своїх вихованців викличе симпатію і почуття подяки до компанії, чий логотип нанесений на промо сувенір.

Подарунки для домашніх тварин під нанесення логотипу

У підрозділі Подарунки для домашніх тварин сайту компанії Full Motion Ви вже, напевно, вибрали із запропонованого асортименту ті вироби, які Вам потрібні - представлена тут продукція не потребує реклами і не вимагає яких-небудь додаткових пояснень. У сусідніх підрозділах можна знайти те, що доповнить ваш подарунок сувеніром для господаря домашньої тварини.

Прямі контакти з виробниками з країн Європи, а також з Китайської Народної Республіки, дозволяють нашій компанії постачати на український ринок продукцію тільки високої якості.

Оптова закупівля подарунків для домашніх тварин з нанесеним логотипом Вашої компанії, дозволить створити запас промо сувенірів і корпоративних подарунків для Ваших покупців або для цільової аудиторії Ваших промо заходів.

Наші послуги з нанесення логотипу на сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на подарунки для домашніх тварин.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм обраних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні виробів, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування будь-яких із сучасних технологій на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншого впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні виду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку брендованих подарунків для домашніх тварин

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Виз можете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний