Флешки-ручки

Завжди корисно мати аксесуар, виготовлений за формулою два в одному. Особливо корисно, коли маються на увазі два способи виконання одного і того ж завдання. В даному випадку мова йде про накопичення отриманої інформації: якщо немає можливості зберегти будь-яку інформацію на флешці, у власника є ручка і є можливість записати інформацію в блокнот.
Відобрежено на сторінці 12 позицій з 12

Брендована флешка-ручка - оригінальний корпоративний подарунок

Двох- і трьохфункціональні ручки з USВ накопичувачами неодмінно привернуть увагу оточуючих. Вони також будуть викликати більш дбайливе ставлення до себе з боку власника - адже втрата такої речі  буде означати і втрату тієї інформації, яка міститься в накопичувачі. Отже, і термін служби носія Вашої реклами у вигляді флешки-ручки з логотипом буде значно тривалішим.

Флешки-ручки під нанесення логотипу Вашої компанії від Full Motion

Рекламно-виробнича компанія Фул Моушн (Аull Мotion) - не новачок на ринку сувенірної продукції. Понад десять років ми поставляємо її в Україну, а також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з брендування. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

До речі, наша робота на ринку починалася саме з поставок в Україну флешок, ручок і блокнотів - знакових для нашої компанії виробів.

Пропоновані тут Вашій увазі флешки-ручки, а також інша продукція, представлена в сусідніх розділах нашого сайту (постарайтеся відвідати підрозділ Блокноти), - це дуже якісні вироби, що поставляються нами безпосередньо від кращих європейських і китайських виробників. Те, що Ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, дійсно гідно витрат на брендування.

Уявіть собі, в подарунковому наборі з ручкою-флешкою, якісний шкіряний блокнот, прикрашений логотипом і назвою Вашої компанії. Випукле зображення, що отримується застосуванням тиснення або гарячого пресування, набуває неповторного 3d вигляду і як би просочується відтінком або відтінками забарвлення поверхні, на яку воно наноситься.

Такий відбиток в поєднанні з лазерним гравіюванням на флешці-ручці моментально перетворює набір в солідний корпоративний подарунок. Відбиток й гравірування ніколи не зникнуть,  не потемніють і Ваші корпоративні кольори. Скільки буде служити набір, стільки ж буде приносити Вам користь розміщена  на ньому реклама.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але в усіх випадках ми будемо шукати найбільш привабливий (як естетично, так і фінансово) для Вас варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки і сувеніри, які принесуть радість їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити корпоративні флешки-ручки оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Замовити оформлення сувенірної продукції, що закуповується,  в корпоративному стилі Вашої компанії теж нескладно. Необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена і повідомлена Вам після узгодження всіх параметрів замовлення.

Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний