Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Флешки> Флешки з металу і пластика

Флешки з металу і пластика

Найбільш часто зустрічаються флешки, виготовлені з металу і пластика. Комбінація цих матеріалів дозволяє домогтися величезного розмаїття форм і функціональності флешок. Одночасно поєднання металу і пластика розширює можливості використання різних способів і технологій брендування сувенірної продукції.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 79

Брендовані флешки з металу і пластика в сімействі рекламних інструментів

Ці вироби є універсальними представниками величезного сімейства найбільш масових і найбільш ходових рекламних інструментів. Двокомпонентний корпус такої флешки надає додаткові можливості в комбінованому використанні різних технологій нанесення на неї елементів корпоративної символіки. Закупіть у нас оптову партію флешок з металу і пластика під нанесення логотипу, замовите у нас їхнє брендування, і Ви самі переконаєтеся в правоті сказаного.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Флешки з металу і пластика, де Вам надається можливість вибрати сувенірні вироби для використання в якості корпоративних сувенірів і подарунків, як при проведенні різних корпоративних заходів, так і в повсякденному житті.

В інших розділах і підрозділах сайту, скажімо, в підрозділі Ручки металеві, можна знайти те, що разом з флешкою може скласти подарунковий набір - різної вартості, практичний і доречний в самих різних ситуаціях.

Всі вироби, представлені на сайті, поставляються нами в Україну безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Це дає нам можливість ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки якісну продукцію, що користується на ринку підвищеним попитом.

Всі вироблені в даний час сувенірні вироби розробляються і виготовляються з урахуванням перспективи їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування флешок з металу і пластика, а також інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальне повнокольорове перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Як замовити оптову поставку корпоративних флешок з металу і пластика

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендуванням сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.

Ціна, грн.:
Об'єм, ГБ
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний