Стрічки для бейджів

Витончений тримач для бейджа, прикріплений до застібки спеціальної стрічки - це той штрих, який допоможе Вам завершити формування образу співробітників Вашої успішної компанії. Якщо Ви позбавите гостей Вашої виставки або презентації від необхідності кріпити бейдж до їхнього ошатного одягу, це теж підкреслить високий рівень Вашого заходу.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 65

Корпоративні стрічки для бейджів - носії Вашої реклами

Вживання словосполучення «носій реклами» стосовно до стрічки для бейджа зовсім не є іносказанням. Її призначення якраз і полягає в тому, щоб нести прикріплений до неї бейдж, на якому розміщена прихована реклама. Бейдж доводить до всіх, хто його бачить, інформацію про те, що його власник є співробітником або гостем Вашої компанії, учасником проведеної Вами виставки, презентації, конференції або іншого корпоративного заходу. Рекламою будуть також нанесені на стрічку назва, логотип або інші корпоративні символи Вашої компанії.

Наш сайт - Ваш корпоративний помічник

Низька вартість стрічок для бейджів дозволяє закуповувати і брендувати їх оптом. Колірна гамма пропонованих стрічок дозволяє підібрати їх з таким розрахунком, щоб вони максимально вписувалися в корпоративний стиль Вашої компанії.

Для рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, одним з напрямків діяльності є оптові поставки сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників. Прямі контакти з виробниками, а також щира повага до покупців, дають нам можливість і зобов'язують нас поставляти тільки якісні добротні товари.

У підрозділі Стрічки для бейджів розділу Офіс і бізнес представлені зразки цих корисних і довго використовуваних виробів, наявних у продажу. У картці кожного зразка міститься його опис та ціна.

З нашої точки зору вибір стрічок доцільно здійснювати паралельно з вибором тримачів для бейджів (потрібно перейти по сайту в підрозділ Тримачі для бейджів цього розділу). Такий підхід дозволить домогтися органічного відповідності брендованої стрічки для бейджа держателю і навпаки.

У решті тринадцяти підрозділах розділу Офіс і бізнес Ви можете знайти інші супутні товари, які вважаєте за потрібне придбати і забрендувати.

Нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк. Нанесення на стрічки для бейджів може здійснюватися також вишивкою з використанням якісно забарвлених вовняних ниток дванадцяти кольорів.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки.

Як закупити оптом стрічки для бейджів з логотипом

Наш сайт надає можливість оформити замовлення на стрічки для бейджів під нанесення логотипу, а також іншу сувенірну продукцію, прямо на цій сторінці, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Всі питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на стрічки вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що підлягає нанесенню.