Свічки і арома набори

Сучасний світ змушує нас бігти. Знайдіть час, щоб взяти паузу і насолодитися моментом. У цьому розділі Ви знайдете сувеніри, які допомагають людині розслабитися після важкого робочого дня, знайти спокій і врівноваженість. Свічки і ароматичні набори активно застосовуються для аромотерапії. При необхідності вони допоможуть відтворити у відчуттях атмосферу, що викликає приємні спогади про минуле.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 111

Брендовані арома набори та свічки - аромат вашої реклами

Романтична вечеря при свічках, сеанс аромотерапії - приємне проведення часу, коли все єство людини налаштоване на загострено чуттєве сприйняття всього, що відбувається навколо. Арома набір з Вашим логотипом допоможе створити цю обстановку особливою чуттєвості і надовго залишиться в пам'яті.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Свічки і арома набори, як і інші вироби сувенірної продукції, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали вимогам наших клієнтів. Набори свічок і арома набори, що купуються оптом під нанесення логотипу, згодом використовуються ними в якості промо сувенірів і корпоративних подарунків. Такий набір не може не звернути на себе уваги, і є дієвим носієм реклами.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Свічки і арома набори розділу Дім і спосіб життя. Після уважного ознайомлення з усіма зразками представленого тут асортименту у Вас теж не залишиться сумнівів в тому, що ми вам пропонуємо тільки якісні вироби, що знаходяться в широкому ціновому діапазоні. Свічки і арома набори користуються підвищеним попитом, вони завжди будуть бажаним подарунком.

У підрозділі Краса та догляд, можна знайти практичне доповнення до арома набору. Доповнення дуже потрібне, так само затребуване, бажане і корисне.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування арома наборів та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти із застосуванням всіх існуючих технологій.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальної повноколірної передачі ескізу або оригінал-макету, стійкості нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутності пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних арома наборів і свічок

На сайті розміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами. Картка містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Телефонуйте, будь ласка. Ми впевнені, що наше спілкування в ході обговорення і оформлення замовлення стане початком нашого тривалого взаємовигідного співробітництва.