Гаманці

Гаманець, в залежності від його форми і розміру, може використовуватися не тільки для зберігання грошей. У нього можна покласти і якісь невеликі за розміром дорогі або вкрай важливі речі. Пропоновані нами гаманці будуть доречні в самих різних життєвих ситуаціях - багато що залежить від правильного підбору і оформлення.
  • Затискачі для грошей
  • Гаманці для монет
  • Портмоне

Корпоративний гаманець вселяє впевненість

Гаманець призначений для зберігання грошей, монет і купюр, а в багатьох зразках передбачені, крім того, відділення для документів і кредитних карт. Подарований гаманець з логотипом свідчить про те, що той, хто дарував не сумнівається в здатності одержувача наповнити його сьогодні. Людина, що отримала подарунок відчуває впевненість, що гаманець не буде порожнім ні завтра, ні коли-небудь в майбутньому.

Різноманіття і затребуваність гаманців

Існує безліч різних моделей гаманців - від гаманців для монет вартістю менше ста гривень і до солідних шкіряних гаманців в кілька тисяч.

Навряд чи можна припустити, що хтось буде використовувати їх в якості промо сувенірів, але для корпоративних подарунків, аж до ексклюзивних, вони універсально придатні. Різноманіття їх зразків і моделей робить їх широко затребуваними для дарування різним людям, в різних ситуаціях і з різних приводів.

На нашому сайті, в цьому підрозділі, Ви знайдете пропозицію на будь-який смак і на різні можливості. У сусідніх підрозділах пропонуються вироби сувенірної продукції, які допоможуть надати подарунку більшу вартість або підкреслити його значимість. Вибір виробів за Вами, а їх брендування - наша турбота.

Наші послуги з нанесення логотипу на гаманці та іншу сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на гаманці.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм вподобаних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні, в даному випадку гаманців, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування тиснення, лазерного гравіювання або трансферу на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншому впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, збереже первозданний вигляд.

Як замовити оптову партію брендованих гаманців

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраних Вами гаманців під нанесення логотипу.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, та від обсягу замовлення.