Еко-чашки

Оригінальний зовнішній вигляд, підвищена міцність і повна екологічна чистота еко-чашок, при невисокій ціні не можуть не привернути Вашу увагу до цього виду еко-продукції. Чашка завжди була потрібним і практичним подарунком. Еко-чашка дуже зручна для нанесення на неї корпоративної інформації або реклами. Не змарнуйте таку можливість.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 38

Корпоративна еко-чашка додасть Вашій каві присмак екзотичності

Чашка, а часом і не одна, є на робочому місці практично кожної працюючої людини. Чашка постійно в користуванні, постійно на виду. Еко-чашка, завдяки своєму незвичайному виду, кидається в очі більше за інші чашки і буквально притягує погляд. Прийміть, будь ласка, це до уваги і докладіть зусиль до того, щоб якомога більше Ваших співробітників та інших людей користувалися еко-чашками з логотипом Вашої компанії. Такі чашки додадуть нотку екзотики і смаку кави або чаю, і в Вашій рекламі.

Затребуваність еко-чашок

Призначення чашок, що використовуються в повсякденному житті, цілком зрозуміле і не викликає ніяких сумнівів у своїй конкретності і остаточності. Здається, що еко-чашки мають більші перспективи, пов'язані з використанням їх в якості офісної посуду.

Брендовані еко-чашки здатні наблизити реалізацію цієї перспективи. У міру зростання їх популярності буде рости і кількість таких виробів, оформлених в корпоративному стилі компаній для забезпечення проведення промо акцій корпоративними і промо сувенірами. Крім ціни, цьому сприятиме їх оригінальність і міцність.

На нашому сайті, в розділі Еко продукція, Ви зможете знайти також і супутні еко-вироби, які допоможуть надати подарунку більшу вартість або підкреслити його значимість. Вибір виробів за Вами, а їх брендування - наша турбота.

Наші послуги з нанесення логотипу на еко-чашки та іншу сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на еко-чашки.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм вподобаних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні, в даному випадку еко-чашок, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування лазерного гравірування, шовкотрафарету по колу або трансферу на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншого впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, збереже первозданний вигляд.

Як замовити оптову партію брендованих еко-чашок

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви можете оформити замовлення на оптову партію обраних вами еко-чашок під нанесення логотипу.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.

Ціна, грн.:
Матеріал
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний