Ціна 1206.62 грн.
Ціна 762.48 грн.

Рекламно-сувенірна продукція Київ

СЕКРЕТ НЕЗАБУТНІХ ЗАХОДІВ - БРЕНДОВАНИЙ ПОДАРУНКИ FULLMOTION

Для офісу та для будь-яких івентів, від днів народжень до державних подій, для промо-акцій, конференцій, для кафе, ресторанів і готелів, для підтримки і зав'язування ділових контактів з партнерами і для залучення максимальної уваги клієнтів до вашої компанії - брендовані сувеніри з логотипом від FullMotion.

НАША КОМАНДА

Продаж сувенірної продукції - це професійна діяльність нашої компанії, адже ми даруємо подарунки вже 12 років. Досвідчена і захоплена команда підбере оптимальний для вас варіант і виконає замовлення вчасно. Ви розповісте нам про призначення подарунка, а ми заглибимося в деталі і знайдемо креативну концепцію, яка задовольнить всі ваші побажання. Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу і підтримку, і бути впевненими в нашому професіоналізмі.

СВІЖІ ІДЕЇ

Щороку наші дизайнери відповідно до нових трендів продумують і розробляють нові продукти, таким чином, ми не відстаємо від моди і сучасних технологій. Колекція подарунків регулярно оновлюється цікавими і нестандартними варіантами. Ми завжди зможемо запропонувати індивідуальне рішення з особливим ескізом для будь-якого приводу.

РІЗНОМАНІТНІСТЬ І ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

На сайті представлена величезна колекція рекламних подарунків на різні бюджети, широкий асортимент всесвітньо відомих марок і ексклюзивних, спеціально розроблених брендів. Відповідно до побажання клієнта ми зробимо не тільки брендування, а й індивідуальне виробництво, а також можемо розробити ексклюзивну пропозицію. Каталоги, за якими ми працюємо, це кращі європейські колекції рекламно- сувенірної продукції, що налічують сотні варіантів.

БРЕНДУВАННЯ

Кожен подарунок продуманий таким чином, щоб на його поверхню можна було зробити нанесення. Завдяки різним способам нанесення - друк або гравірування, ви отримуєте якісні і довговічні результати на будь-якому матеріалі. Наші дизайнери допоможуть вам створити і розмістити на подарунку логотип або напис. Розміщення вашого логотипу на товарах з нашої колекції допоможе привернути увагу до вашої компанії найефектнішим способом.

ТЕРМІНИ І ЯКІСТЬ

Ми цінуємо ваш час і завжди зможемо запропонувати сувеніри з логотипом «на вчора» і на завтра, а також підібрати оптимальні терміни виготовлення і доставки. Ви отримаєте ваше замовлення настільки швидко, наскільки це можливо. Здійснюємо поставки продукції з Європи і з усього світу, від ексклюзивних речей в кількості 1 одиниці до великих партій в кілька тисяч штук. Наша компанія піклується про якість продукції, а усі товари проходять перевірку і сертифікацію ЄС.

Ваш активний стиль та бренд тепер завжди поруч - Алюмінієві пляшки з карабіном у різних кольорах!
Читати »
Чашка з бамбукового волокна знову в наявності на складі в Києві!
Читати »