Куртки

Мабуть, одним з найбільш універсальних предметів одягу є куртка, причому як жіночого, так і чоловічого одягу. Куртка, різна за призначенням і тепловими якостями, потрібна в наших широтах, починаючи з настання перших осінніх днів і до сильних морозів. А легкий дощовик потрібен і в літню пору, щоб захиститися від дощу.
  • Вітровки
  • Дощовики
  • Куртки демісезонні
  • Куртки зимові
  • Куртки флісові

Корпоративна куртка - багатофункціональний предмет корпоративного стилю одягу компанії

Не можна сказати, що куртка відноситься до виробів сувенірної продукції, часто використовуваних в якості корпоративних подарунків. Точно також, абсолютно неможливо виключити куртку з числа предметів корпоративного одягу - вона широко застосовується практично у всіх компаніях.

Куртки під нанесення логотипу від компанії Full Motion

Дійсно, куртка настільки багатофункціональна і універсальна, що практично не існує обмежень на її використання в повсякденному житті (про прийоми у королеви Англії або про дипломатичні раути говорити не будемо). Саме поділ курток по призначенню на вітровки, дощовики, демісезонні, зимові та флісові лише підтверджує їх багатофункціональність.

У куртці може приїхати на роботу і директор компанії, і робочий складу. У куртці цілком доречно приїхати на ділову зустріч з партнерами, в куртці дуже зручно працювати співробітникам служби безпеки або охорони компанії. Всім зрозуміло, що це куртки зовсім різні, так само, як усім зрозуміло, що це завжди зручно і необтяжливо

Сайт нашої компанії пропонує на Ваш вибір куртки всіх видів і моделей на самі різні випадки і погодні умови. Вся сувенірна продукція, представлена на сайті, - це актуальні та якісні товари, що поставляються нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників. Все, що Ви тут побачите, може бути використано під нанесення логотипу.

Якщо Ви підбираєте куртки для охорони, працівників транспортного цеху або інших співробітників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою, рекомендуємо відвідати на сайті підрозділ Світловідбиваючі предмети. Тут можна підібрати відповідні курткам брюки зі світловідбиваючими вставками, світловідбиваючі жилети і світловідбиваючу стрічку. Це недорого, це не складно, але Вам це допоможе уникнути багатьох неприємностей.

Від нас Ви отримаєте куртки з логотипом

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення Ви отримаєте високоякісне повнокольорове зображення, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих курток

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви можете оформити замовлення на оптову партію обраної вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.