Годинники

Кажуть, що щасливі за часом не слідкують. Але, з іншого боку, абсолютно очевидно і безперечно, що людина, яка не стежить за часом, навряд чи зможе стати хоча б відносно щасливою. Більше двохсот позицій цього розділу допоможуть Вам зробити Вашим співробітникам, клієнтам, партнерам подарунки, які зможуть допомогти їм зайняти правильну позицію на стику народної мудрості і реальної повсякденності.
  • Метеостанції
  • Годинники наручні
  • Годинники настінні
  • Годинники настільні

Корпоративний годинник - постійний супутник нашого життя

Годинники - це невід'ємний атрибут кожної людини. Настільні, настінні, наручні годинники надійно увійшли в наше життя і грають важливу роль. Час - це крок вперед, назустріч новому етапу, щоб орієнтуватися в ньому потрібні якісні годинники. Саме вони допомагають нам вставати рано, приходити на зустрічі вчасно і ніколи не спізнюватися. Якщо Ваша компанія всерйоз зацікавлена у власному просуванні на ринок відповідних товарів і послуг, брендовані годинники повинні зайняти в її роботі позицію одного з найбільш ходових промо товарів.

Ми виконаємо Ваше замовлення на оптову поставку годин під нанесення логотипу або назви компанії

Існують і годинник практичні, вони економлять простір на столі і виконують кілька функцій. Можуть бути з листочками для нотаток, підставкою під одну або кілька ручок, а також під канцелярське приладдя.

Настінний годинник є в кожному магазині, спортклубі, офісі; щоб урізноманітнити і виділити їх, можна нанести логотип на них. Це також не зайвий раз підкреслить назву і продукцію організації, як вид реклами, що приносить користь. Дозволить підвищити пізнаванність бренду, не зіпсувавши зовнішній вигляд виробу, а навпаки додавши в нього фарб і яскравості.

Брендування вже міцно зайняло своє місце в світі реклами, його ефективність доведена і перевірена, це ненав'язливий вигляд реклами, який не вимагає великих фінансових вкладень. Логотипи наносять на чашки, брелоки, ручки, блокноти, на будь-яке офісну приладдя, тим самим підкреслюючи корпоративний стиль. Використання логотипу на годиннику - це вкладення в довгострокову рекламу, адже вони не перестануть бути актуальними, їх не замінить щось інше.

Великим плюсом є пізнаванність і запам'ятовуваність, адже на годинник людина дивиться безліч разів в день. Не обов'язково логотип повинен бути присутнім у великому розмірі, може бути лише маленька деталь, яка вказує на організацію. У цій справі важливу роль відіграє фірмовий стиль компанії, певні кольори, лінії і форми, які використовуються в логотипі.

Є можливість виконати годинники в корпоративній палітрі, вони стануть приємним подарунком для клієнтів і партнерів. Людський погляд протягом дня безліч раз, хоч і побіжно, пробігає по циферблату. Так що нехай логотип та корпоративні кольори на годиннику стануть невід'ємною частиною дизайну Вашого офісу. Наша компанія впроваджує в життя годинники для просування і пізнаванності бренду, щоб вони завжди були на виду у потенційних клієнтів. Як то кажуть, якщо бути кращим, то у всьому, навіть у дрібницях.

Перейдіть, будь ласка, по сайту в розділ Офіс і бізнес, і Ви отримаєте можливість знайти безліч варіантів органічного доповнення до годинника в подарункових наборах.

Брендування годинників

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Додавання всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Як замовити годинники з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, натиснувши кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних параметрів Вашого замовлення.