Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Електроніка> Окуляри віртуальної реальності

Окуляри віртуальної реальності

Сучасні високі технології дали людині можливість створити віртуальний світ і спостерігати його зі сторони. Спеціальні окуляри, представлені тут, дозволяють бажаючим за допомогою смартфона як би опинитися всередині створеної віртуальності. Така "телепортація" дозволяє отримати абсолютно нові, не знайомі раніше відчуття.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 22

Брендовані окуляри віртуальної реальності. Наші просунуті сучасники працюють на Вашу рекламу

Незвичний вигляд очок віртуальної реальності викликає непідробний інтерес оточуючих. Так і хочеться хоча б краєчком ока побачити цю саму віртуальність. Привертають підвищену увагу і наші сусіди, колеги по роботі котрі, мають можливість подорожувати в цьому неіснуючому світі - наші просунуті сучасники. Постарайтеся подарувати якомога більшій кількості просунутих окуляри віртуальної реальності з логотипом Вашої компанії, і вони, самі того не усвідомлюючи, будуть ефективно поширювати Вашу рекламу повсюдно навколо себе.

Ми поставимо вам окуляри віртуальної реальності під нанесення логотипу і оформимо їх у корпоративному стилі Вашої компанії

Представлені в цьому підрозділі нашого сайту зразки очок віртуальної реальності, як і інша сувенірна продукція, що поставляються компанією Full Motion за прямими контрактами з їх виробниками, в зв'язку з чим ми можемо гарантувати їх актуальність і якість.

Якщо Ви вирішили використовувати окуляри як корпоративні подарунки, не сумнівайтеся - це гідний подарунок з будь-якої точки зору. При бажанні перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ, Навушники, де представлено те, що може посилити враження від Вашого подарунка.

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розмірів поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повнокольорове і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. Важливо те, що поверхня об'єкта, на який здійснюється нанесення, не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Як замовити оптову поставку корпоративних очок віртуальної реальності

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.

Ми завжди відкриті для контакту та співпраці. Ми готові і будемо раді співпрацювати з Вами на довгостроковій основі і до обопільної вигоди.

 

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний