Пляж

У світі існує безліч місць, жителям яких цілий рік доступний пляжний відпочинок. Нам же в цьому поталанило менше - ми змушені або задовольнятися тим нетривалим часом, який нам відведено природою, або їхати до чужих морів. Тим більше, вкрай необхідно заздалегідь потурбуватися про те, щоб відсутність будь-якої, здавалося б, дрібниці не зіпсувала відпочинок. Подаруйте клієнту подарунок, який він зможе взяти з собою на відпочинок, - і Ви без зусиль отримаєте безкоштовну рекламу на нових ринках різних країн.
  • Аксесуари для пляжу
  • Віяла і Вентилятори
  • Парасолі пляжні
  • М'ячі пляжні
  • Надувні вироби
  • Пляжне Взуття
  • Пляжні рушники і лежаки
  • Пляжні сумки

Корпоративні товари для пляжу. Ваша реклама під шелест хвиль

Чи є більш милостивий час, ніж дні відпочинку, проведені на березі теплого ласкавого моря після цілого року наполегливої і напруженої роботи? Під ненастирливий заспокійливий шум прибою все сприймається з оптимізмом, в тому числі і, скажімо пляжний зонт або м'яч з логотипом вашої компанії.

Оксамитовий сезон Вашого просування

Уважне вивчення виробів, представлених в цьому підрозділі нашого сайту, дає повне уявлення про розмаїття форм, кольорів, розмірів, функцій, якими розробники і виробники нагородили ці товари, призначені для забезпечення комфортного пляжного відпочинку.

Тут Ви знайдете відповідні сувеніри та подарунки для всіх: для любителів просто полежати, ніжачись під животворящими променями сонця, і для шанувальників активного відпочинку. Аксесуари для пляжу, пляжні сумки, рушники, лежаки, парасольки, м'ячі, надувні вироби - все це тут, все це в широкому ціновому діапазоні, все це високоякісні предмети, абсолютно придатні під нанесення логотипу.

Всі ці вироби можуть стати ефективними інструментами Вашої реклами, завдяки оперативному виконанню компанією Full Motion Вашого замовлення на оптову поставку і брендування товарів для пляжу або іншої продукції сувенірно-рекламного призначення, представленої, скажімо, в розділі Текстиль.

Не змарнуйте шанс отримати такий потужний інструмент реклами для просування Вашої продукції і послуг. Наша компанія готова допомогти Вам в його створенні.

Ми забезпечимо високу якість брендування товарів для пляжу

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють прогресивними технологіями брендування сувенірної продукції. Роботи виконуються на сучасному обладнанні з використанням для нанесення якісних матеріалів.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами виробів. В результаті нанесення вони прикрасяться високоякісними кольоровими зображеннями, що характеризуються підвищеною зносостійкістю. Відбитки будуть в деталях передавати вигляд і колірну гамму логотипу або іншого оригіналу.

Як замовити оптову партію брендованих товарів для пляжу

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, в тому числі виробів для пляжу, вміщено його фотографію, ціна і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.

Ми чекаємо Ваших замовлень і впевнені, що наша співпраця набуде постійний характер. Телефонуйте, будь ласка!