Дім та спосіб життя

Чим відрізняються успішні бізнесмени? Тим, що вони завжди в курсі особистих інтересів і захоплень своїх партнерів і інвесторів. Бізнес сам по собі досить жорстка річ. І це надає додаткову значимість дружнім жестам, які зміцнюють партнерські відносини. Досвід підказує, що маленький подарунок, зроблений від душі, може покласти початок великій дружбі - адже тут в основі лежить не його вартість, а щось значно більше. Допоможемо підібрати і реалізувати корпоративний мерч для Вашої компанії.
 • Аксесуари для напоїв
 • Побутова Техніка
 • Барне та винне приладдя
 • Здоров'я і краса
 • Інструменти та ліхтарі
 • Ланч-бокси
 • Скарбнички
 • Кухонне приладдя
 • М'які іграшки
 • Подарунки для дітей
 • Подарунки для дому
 • Свічки і арома набори
 • Подарунки для домашніх тварин
 • Сад
 • Фоторамки

Сувенірні вироби з логотипом доставлять вам радість від дарування подарунків

Прояв уваги до клієнтів, партнерів та співробітників безпосередньо відбивається на фінансовому прибутку компанії. Сувенірна продукція та бізнес подарунки, підібрані з урахуванням особливостей особистості адресата - це одна з найцінніших інвестицій в сферу бізнес відносин. Візьміть це на озброєння і не відмовляйте собі в радості дарувати подарунки. Високі фінансові показники компанії - це результат вміння миттєво реагувати на підвищені вимоги клієнтів, інвесторів і ділових партнерів. Це віддача від уваги, яка не здогадалися проявити ваші конкуренти. Це наслідки вашої завзятості виникають навіть у такі деталі, як подарунок рядовому співробітникові до його дня народження.

Роль брендованих сувенірів

Така дрібниця, як м'яч з логотипом вашої компанії для чотириногого друга клієнта, стане недорогим і в той же час безцінним внеском в тривалі партнерські взаємини. Додайте сімейну або домашню нотку в корпоративні подарунки на Новий рік, 8-е березня і інші свята - це сформує позитивний психологічний настрій і підвищить лояльність користувачів до вашого бренду.

Презенти в рамках системи мотивації збільшать причетність співробітників і забезпечать розуміння з їхнього боку, навіть якщо вам потрібно буде зайняти більш жорстку позицію в бізнесі. Кухонні таймери і дорожні фени, декоративні аксесуари і металеві кулери для охолодження вина - це те, що купити самому собі вважається зайвою розкішшю, а в якості подарунка буде сприйняте з величезною вдячністю.

Ви стурбовані вибором стильного і не банального подарунка керівникові? Винний холодильник порадує самого пересиченого начальника або майбутнього інвестора. Практика ведення бізнесу показує, що не варто недооцінювати людські відносини в діловому світі. Адже це може бути потужною конкурентною перевагою для вашої організації. Увага до дрібниць - це та сила і потенціал, якими не слід нехтувати, якщо ви хочете збільшити обороти компанії і побудувати успішний бізнес.

Товари, представлені в цьому розділі сайту компанії Фул Моушн, - це близько 1 500 найменувань виробів, що поставляються в Україну за прямими контрактами з виробниками, чим досягається їх висока якість і оперативність виконання замовлень на оптові закупівлі.

Перейдіть, будь ласка, в сусідні дев'ять розділів сайту, і ви ознайомитеся з усім нашим каталогом, що включає більше 15 000 найменувань виробів, гідних стати вашим промо сувеніром або корпоративним подарунком.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, формою і розміром поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеної сучасним обладнанням і укомплектованої висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Гама кольорів і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірний і фотографічно точний перенос оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Для нанесення зображень на тканинні вироби може, крім інших технологій, застосовуватися вишивка якісними вовняними нитками, міцно забарвленими в дванадцять квітів.

Як замовити оптову поставку корпоративних сувенірних виробів

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же розміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендуванням сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.

Ми завжди відкриті для ділових контактів і готові до плідної співпраці. Ми будемо раді виконати Ваше замовлення - найвищої складності і будь-якого обсягу.