Чохли для телефонів

Товари представленого тут асортименту покликані захистити смартфони і звичайні мобільні телефони від їх же власників, які недбало з ними поводяться. Різноманіття видів і форм чохлів для телефонів, різноманіття їхніх кольорів і матеріалів, з яких вони виготовлені, роблять цей потрібний і практичний аксесуар одним з найбільш поширених потенційних носіїв реклами Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 65

Кожному мобільному телефону - брендований чохол

Кількість смартфонів і їх побратимів надзвичайно велике. Їх використання в тих чи інших цілях, крім виконання покладених на них функцій, може дати самі вражаючі результати. Реклама завжди має на меті максимально охопити свою цільову групу. Навряд чи знайдеться багато охочих дарувати учасникам і гостям для досягнення цієї мети мобільні телефони. Ефект від промо акції цілком може бути досягнутий використанням чохлів до них.

Чому чохли повинні використовуватися під нанесення логотипу

До кожного мобільному телефону за час його служби купується, як правило, не один чохол. Отже, кількість цих потенційних носіїв реклами збільшується, принаймні, вдвічі.

Наступний резон полягає в тому, що чохли, в силу їх функціонального призначення, а також турботами їх дизайнерів і виробників, незмінно привертають до себе увагу.

Крім того, мобільними телефонами, а отже і чохлами, користуються люди різного віку і роду діяльності - величезне охоплення не тільки цільової, але і безлічі сусідніх і далеких аудиторій.

Додавання тільки цих показників уже підтверджує доречність використання тут слова «повинні». До того ж, такий корпоративний подарунок може бути доповнений виробами, представленими на нашому сайті у всіх підрозділах розділу Електроніка.

Брендування виробів рекламно-сувенірного призначення

Нанесення на вироби та їх упаковку Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені сувеніри, представлені у всіх розділах і підрозділах сайту і вибрані Вами для брендування, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої з цих технологій гарантується збереження поверхні нанесення у первозданному стані, без зміни її вигляду або якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, широкою гамою кольорів і високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів.

Порядок оптової закупівлі чохлів для телефонів з логотипом

Наш сайт надає можливість оформлення замовлення, натисканням кнопки Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс.

Ціни на чохли вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик нанесення, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, дозволяють нам точно і в строк виконати будь-який ваш замовлення.

Ми завжди відкриті для спілкування. Телефонуйте, будь ласка, і Ви знайдете не тільки надійного, перевіреного десятиліттям роботи на ринку постачальника корпоративної продукції.

Ціна, грн.:
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний