Сувеніри для заходів

Вибираючи сувеніри для майбутніх заходів, обов'язково зверніть увагу на пропонований тут асортимент товарів. Їхня колірна гамма, склад і якість матеріалів, з яких вони виготовлені, відкривають широкі можливості для використання сучасних технологій нанесення на них різних зображень і написів, тобто, для перетворення їх у привабливі корпоративні сувеніри і подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 75

Корпоративні сувеніри для заходів - готове рішення для промо акцій

Успіх проведених компаніями промо акцій дуже багато в чому залежить від використання такого інструменту просування, як промо сувеніри. В цьому випадку всім, і організаторам заходів, і цільовій аудиторії, зрозуміло, що для цієї мети використовуються недорогі сувенірні вироби, основною вимогою до яких є їх максимальна придатність для брендування.

Сувеніри для заходів під нанесення логотипу від компанії Full Motion

Забезпечити Ваші потреби в сувенірах для заходів та інших виробах сувенірної продукції з логотипом компанії допоможе рекламно-виробнича компанія Full Motion, що здійснює оптові імпортні поставки сувенірної продукції, її брендування і реалізацію на внутрішньому ринку. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні, безпосередньо від провідних виробників.

В цьому розділі сайту компанії зібрано широкий асортимент рекламно-сувенірної продукції, призначеної для організації відпочинку та занять спортом. Підрозділ, в якому Ви зараз перебуваєте, пропонує вибір виробів, які, виходячи з їх вартості, можуть закуповуватися великими партіями і використовуватися в якості промо сувенірів. Якщо перейти по сайту в розділ Офіс і бізнес, то там також можна знайти безліч товарів аналогічної цінової категорії.

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є надання послуг, пов'язаних з брендування сувенірної продукції.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників нашою компанією використовуються необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі власної виробничої бази.

Вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення, визначиться характером і якістю поверхні під нанесення. Це може бути трансфер, цифровий друк, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет.

Ми гарантуємо фотографічну точність повноколірної передачі зображення, збереження всіх якостей поверхні виробів, високу стійкість і довговічність отриманого відбитка.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або оновлення корпоративного стилю компанії, по розробці логотипів, товарних знаків та іншої корпоративної символіки.

Як замовити оптову партію брендованих сувенірів для заходів

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, що зацікавив Вас, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування відібраної сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.

Телефонуйте, будь ласка. Ми завжди відкриті для спілкування. Ми завжди готові до взаємовигідної співпраці з нашими замовниками. Ми готові виконати будь-яке Ваше замовлення на оптові поставки та брендування сувенірної продукції. Нас не лякають ні складність роботи, ні її обсяг.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний