Радіо

У наш час радіоефір буквально переповнений звуками. Величезна кількість новинних, музичних, освітніх та інших радіостанцій постійно викидають в ефір масу цікавої, потрібної і корисної інформації. Радіоприймач дозволить вибрати з цього потоку саме те, що потрібно, і потрібно саме зараз. Крім цього, багато моделей можуть виконувати функції годинника і будильника.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 24

Роль брендованих радіоприймачів в рекламуванні Вашої компанії

Ця роль визначається підсвідомими діями людини. Почувши приємну або, навпаки, дратівливу музику, радісну або тривожну новину, ми мимоволі починаємо шукати очима їх джерело. А хто шукає, той, як відомо, завжди знайде. Шукаємо, і наш погляд зупиняється на оригінальному або класичному радіоприймачі з логотипом. І так постійно, і так повсюдно, де є такий інструмент реклами.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Радіо, де Вам надається можливість вибрати сувенірні вироби для використання в якості корпоративних сувенірів і подарунків, як при проведенні різних корпоративних заходів, так і в повсякденному житті.

В інших розділах і підрозділах сайту, скажімо, в підрозділі Годинники, можна знайти те, що разом з приймачем може скласти подарунковий набір - різної вартості, практичний і доречний в самих різних ситуаціях.

Всі вироби, представлені на сайті, поставляються нами в Україну безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Це дає нам можливість ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки якісну продукцію, що користується на ринку підвищеним попитом.

Всі вироблені в даний час сувенірні вироби розробляються і виготовляються з урахуванням перспективи їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування радіоприймачів і інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальне повнокольорове копіювання ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Як замовити поставку корпоративних радіоприймачів оптом

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку вироби. Якщо він Вам сподобався і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить  більш детальна інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявності на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії Фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!