Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Електроніка> Аксесуари для мобільних телефонів і планшетів

Аксесуари для мобільних телефонів і планшетів

Що б Ви відповіли на питання про те, які найнеобхідніші речі у Вашому житті? Ми припускаємо, що мобільний телефон напевно увійшов би в цей список. Це джерело економії нашого часу і сил. Завдяки мобільному зв'язкові ми встигаємо зробити більше справ і частіше спілкуємося з рідними людьми. Пропоновані тут аксесуари здатні значно розширити функціональність гаджетів і підвищити зручність їхнього використання. Вони можуть стати бажаними подарунками від Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 75

Корпоративні аксесуари для мобільних телефонів і планшетів - одна із смарт складових Вашої рекламної кампанії

Якщо молодь переважає в Вашої цільової аудиторії - Ви на правильному шляху. Оптова закупівля брендованих аксесуарів для мобільних телефонів і планшетів забезпечить Вам шлях до сердець адептів тотальної «гаджетизаціі країни». Успіх Вашої промо акції буде гарантований ще до її початку.

Закупіть у нас аксесуари для мобільних телефонів і планшетів під нанесення логотипу

Візитниці, чохли для мобільних телефонів і інші подібні речі, характеризують своїх власників - неявно і разом з тим дуже чітко підкреслюють характер людини і сигналізують про його місце в суспільстві, зокрема, в професійному світі.

Тому до вибору рекламно-сувенірної продукції для бізнес-подарунків потрібно підходити ретельно і делікатно. Щоб куплені Вами оптом чохли для мобільних телефонів працювали на підвищення лояльності до компанії, вони повинні відповідати смаковим уподобанням і статусному рівню цільової аудиторії. Інвестиція в бренд Вашої організації в даному випадку буде виправдана тільки з урахуванням цих двох чинників.

Більш універсальний подарунок - це комплект зарядок для найпопулярніших телефонів і смартфонів. Річ абсолютно необхідна і в офісі, і в поїздці. Аксесуар буде корисний багаторазово, він буде викликати у власника почуття подяки. Стелсі - підходяща сувенірна продукція для промо акцій. Невисока вартість і поширеність - ці дві характеристики роблять їх затребуваним і вигідним товаром. Мобільні підставки самих різних моделей і кольорів - шанс урізноманітнити і внести трохи фарб в життя офісу.

Відвідавши сусідній підрозділ сайту, Підставки для телефонів і планшетів, Ви зможете підібрати гідне доповнення до аксесуарів

Мотивуйте співробітників за успішно виконаний проект або вдало проведені переговори за допомогою таких презентів. Ви зміцните корпоративну культуру в компанії і підвищите бойовий настрій працівників. Ми будемо раді проконсультувати Вас по всій наявній у нас продукції і її брендуванню. Ми відповідаємо за якість і своєчасність доставки товару.

Нанесення логотипу на аксесуари для мобільних телефонів і планшетів

Наша компанія володіє всіма технічними і технологічними можливостями для виконання найскладніших замовлень, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії.

Високопрофесійні і досвідчені співробітники нашої виробничої бази готові спільно з Вами розробити або доопрацювати Вашу корпоративну символіку, адаптувати її до особливостей, форми і розміріи поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення, і запропонувати найбільш привабливий з економічної точки зору спосіб виконання вашого замовлення.

Для нанесення найбільш часто використовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, тиснення, трансфер і сублімація.

Застосування кожної з цих технологій гарантує збереження всіх якостей поверхні, на яку здійснюється нанесення. Отримане повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить зразок, не втрачатиме колір та не буде розтріскуватися.

Як замовити оптову партію брендованих аксесуарів для мобільних телефонів і планшетів

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщені його фотографія, ціна і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.