Еко-блокноти

Будь-який офісний співробітник, експедитор, комірник використовує протягом року значну кількість паперу у вигляді окремих аркушів, бланків, книг, журналів і блокнотів. Є документи, які повинні бути оформленими на якісному папері, що надає їм відповідний вигляд і забезпечує тривале зберігання. Для оформлення же будь-яких поточних записів або заміток досить буде пропонованих Вашій увазі еко-блокнотів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 154

Еко-блокнот з логотипом - оригінальний промо сувенір

Будь-яка Ваша промо акція може отримати новий потужний імпульс від використання в якості промо сувенірів екологічно чистої продукції, зокрема брендованих еко блокнотів. Ці вироби, оригінального вигляду, притягують до себе погляд і викликають особливі відчуття від дотику до них. Не змарнуйте такий шанс.

Для чого можуть використовуватися еко-блокноти

Для нашої компанії існують два основні взаємопов'язані завдання - оптові поставки продукції рекламно-сувенірного призначення і її брендування. І вирішуємо ми їх комплексно, поставляючи якісні добротні вироби, максимально придатні під нанесення, і оперативно надаючи якісні послуги, пов'язані з корпоративним оформленням таких виробів і їх наборів.

Тому на питання, поставлене в підзаголовку, ми відразу ж, і без коливань, відповідаємо: для просування і для забезпечення повсякденної роботи компанії. Уважне вивчення зразків, представлених в цьому розділі нашого сайту, наочно демонструє те, що у нас Ви можете купити еко блокноти для масової роздачі в якості промо сувенірів, але з не меншим успіхом можете обзавестися і виробами, цілком придатними для оригінальних корпоративних подарунків. Підвищить значимість такого подарунка еко флешка, яку можна буде підібрати в розділі Флешки.

Еко-блокнот - дуже зручний об'єкт для брендування. Форма і площа його поверхні виключають будь-які обмеження при нанесенні.

Брендування сувенірної продукції

Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Складові Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які можуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних еко-блокнотів

На сайті поміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами, вони містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку еко блокнотів під нанесення логотипу та інших товарів.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Впевнені, що відвідування нашого сайту було для Вас корисним, і чекаємо Ваших замовлень!