Олівці

Олівці прості, олівці кольорові, олівці гнучкі, механічні та воскові. Набори олівців від недорогих наборів на чотири-п'ять предметів і до професійних наборів на п'ятдесят-шістдесят предметів в красивій солідній упаковці. Всяк товар на свого споживача, всяк подарунок - до належної нагоди. Дивіться, вивчайте, вибирайте.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 167

Навіщо потрібні брендовані олівці?

Коли у маленької дитини з'являється бажання малювати карляки-марляк, батьки дають їй олівець. Не пензлик, не ручку і вже точно не комп'ютер з фотошопом. З олівцем у руці людина проходить через все життя: дитячий садок, уроки малювання і креслення в школі, нарисна геометрія в вузі, начерки схем і креслень на виробництві, моментальний малюнок вуличного художника ... цей список можна продовжувати до нескінченності. Так ось для цього і потрібні олівці. А якщо в руці людини в хвилини навчання, роботи, творчості буде не просто олівець, а олівець з лого Вашої компанії, то він перетвориться на дієвий інструмент Вашої реклами.

Чому нанесення на олівці вигідне?

Олівці з логотипом, будь то кольорові або прості, гнучкі, воскові або механічні, потрібні у великій кількості при проведенні різного роду промо акцій. Вартість олівців, в основному, невисока; нанесення на них логотипу або іншої інформації коштує також не дорого, внаслідок чого Ваші одноразові витрати на їх оптову закупівлю і брендування не будуть обтяжливими.

А масове використання брендованих олівців під час виставок, презентацій, семінарів, конференцій та інших корпоративних заходів призводить до високоефективного рекламування Вашої компанії, виробленої Вами продукції або послуг, що надаються, протягом тривалого часу. Аналогічну віддачу дають і олівці з лого, використовувані вашими співробітниками в офісі, в магазині, в виробничих підрозділах і на складі.

Експедитор, який доставив Вашу продукцію покупцеві і робить відмітку про це в своїх документах олівцем з логотипом, доставив не тільки товар, але і Вашу рекламу. Відвідувач виставки, який отримав при виході такий олівець, сьогодні несе вашу рекламу додому, а завтра принесе її до себе на роботу.

Подаруйте професійний набір олівців, прикрашений Вашим лого, художнику на вулиці, закрійнику солідного ательє, пунктам розповсюдження лотерей, виставковим залам, музеям або картинним галереям і Ви донесете інформацію про себе дійсно до самих різних представників найширших мас Ваших потенційних покупців.

Вигода полягає ще і в тому, що брендовані олівці - це товар, який не псується, не втрачає свого виду або якостей, їх можна один раз замовити оптом і використовувати не один рік.

Якщо серед вашої цільової групи є переконані захисники навколишнього середовища, перейдіть по нашому сайту з цього розділу в розділ Еко продукція, і там Ви знайдете еко олівці. Навіть якщо захисники екології не присутні в середовищі цільової групи, все одно закупіть ці оригінальні олівці і даруєте їх клієнтам - після цього гамма корпоративних кольорів Вашої компанії обов'язково поповниться зеленими відтінками.

Як замовити олівці з логотипом оптом

На сайті Ви можете не тільки вибрати з нашого асортименту необхідні олівці під нанесення логотипу. Замовивши тут же зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете узгодити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас запитання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також її брендуванням. Вартість нанесення на олівці не може бути анонсована, так як вона повністю залежить від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення.