Спорт

Здоровий спосіб життя, який передбачає, крім іншого, заняття спортом і активний відпочинок, стає дедалі більш популярним. У цьому розділі Ви знайдете продукцію, яка буде використовуватися кожен день під час занять спортом або відпочинку, приносячи максимальну користь не тільки прихильникам здорового способу життя, а й просуванню Вашої компанії.
  • Аксесуари для Спорту
  • Елетроніка для спорту
  • Шейкери для протеїнових коктейлів

Брендовані товари спортивного призначення - здоровий спосіб життя і Ваша реклама

У сучасному світі, коли нездорова екологія являє все більшу загрозу для людини, здоровий спосіб життя і активні спортивні заняття, як його основа, набувають все більше прихильників. Допоможіть цим розсудливим людям - спортивні товари з логотипом Вашої компанії допоможуть вашим співробітникам, покупцям, знайомим, партнерам, друзям, родичам ні при яких обставинах не випасти з ритму життя, постійно тримати себе в тонусі, постійно зберігати високу працездатність.

Закупіть у нас оптову партію товарів для спорту під нанесення логотипу

Ви перебуваєте в підрозділі Спорт сайту рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Ми працюємо на ринку сувенірної продукції більш десяти років. Досконале знання його кон'юнктури, постійний моніторинг споживчого попиту, прямі контракти з відомими європейськими та китайськими виробниками - це те, що дозволяє нам ввозити в країну тільки якісну високо затребувану продукцію, оперативно і в повному обсязі виконувати замовлення наших покупців.

Замовте у нас партію спортивних товарів, а також інших виробів, представлених, наприклад, в підрозділі Спортивна форма. Ми готові не тільки поставити необхідну Вам продукцію, але і виконати весь комплекс робіт, пов'язаних з її брендування. Це - Ваша реклама, це - шлях успішного просування.

Нанесення логотипу на вироби рекламно-сувенірного призначення

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

В арсеналі наших технологій сублімація, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу і інші сучасні методи, використовувані при нанесенні. Особливо слід сказати про нанесення логотипу вишивкою, яка здійснюється з використанням високоякісних вовняних ниток дванадцяти кольорів.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове і точне копіювання оригіналу.

Як замовити оптову поставку корпоративних товарів для спорту

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщено кнопку Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.