Калькулятори

Світ вже давно і думати забув про ті часи, коли робочі столи в офісах, касах, складах, магазинах "прикрашали" рахівниці і арифмометри. Калькулятор на робочому столі став для будь-якого офісу такою ж обов'язковою річчю, як і сам стіл або стілець (крісло). Калькулятори з логотипом компанії - відмінний подарунок і спосіб прорекламувати свій бренд. Адже вони є на кожному офісному столі!
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 52

Калькулятор з логотипом ще не скоро відійде в минуле

Смартфони, які повсюдно стають все більш доступними і все більш поширеними, поступово витісняють з нашого життя калькулятор. «Просунутий» власник смартфона навряд чи часто користується калькулятором; і вже точно він не поїде на ділову зустріч або на переговори з калькулятором в руках. Проте, звичність, простота і зручність у використанні нашого доброго старого друга калькулятора ще дуже не скоро змусить нас відмовитися від нього

Брендовані калькулятори від Фул Моушн

Ви перебуваєте в підрозділі Калькулятори розділу Електроніка сайту рекламно-виробничої компанії Full Motion. Ми вже більше десяти років працюємо на ринку сувенірної продукції. Її оптові імпортні поставки в Україну і оптові продажі всередині нашої країни - один із пріоритетних напрямків нашої діяльності.

Десятирічний досвід прямих ділових відносин з кращими європейськими та китайськими виробниками сувенірної продукції, а також глибоке розуміння кон'юнктури українського ринку, дозволяють нам поставляти в Україну тільки ті вироби, які дійсно користуються попитом у нашого покупця.

Перегляньте, будь ласка, уважно зразки пропонованого нами асортименту, і Ви в цьому переконаєтеся. До речі, в підрозділі Еко електроніка Ви знайдете калькулятор, корпус якого виготовлений з бамбука. Після брендування з цього вироба вийде дуже оригінальний корпоративний подарунок.

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повнокольорове  і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Як замовити оптову поставку корпоративних калькуляторів

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщено кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.