Пледи

З огляду на визначення, пледом є використовувана в якості покривала велика хустка зі щільної теплої пухнастої тканини. Плед - це той предмет, який приносить затишок, тепло, радість і неповторність чарівності рідної домівки або компанії близьких друзів. Якісний плед завжди був і буде бажаним і високо цінованим подарунком.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 88

Чим відрізняються пледи з логотипом від інших пледів

Пледи з лого відрізняються від інших пледів особливою і глибокою вдячністю до тих, хто проявив стільки душевності, уваги і турботи, віддавши при виборі подарунка перевагу настільки особистій, домашній і затишній речі.

Плед з логотипом - це не тільки тепло

У фільмах про часи минулі можна було нерідко побачити сцени, в яких жінка несе, тісно притиснувши до грудей, маленьку дитинку, закутану в велику картату вовняну хустку. Або вкриває такою хусткою немовляти, що тихо сопе в люлі. Тут не потрібні жодні слова - відразу зрозуміло, що дитина закутана або укрита найбільш теплим і затишним з усього наявного.

Дійсно, плед походить від великої теплої хустки. За довгу свою історію плед зазнав масу змін, пов'язаних з якістю матеріалів, використовуваних у виробництві, розміром, забарвленням, способом упаковки, але при будь-якому варіанті справжній плед неодмінно повинен бути з малюнком  у великі клітини.

Цей малюнок вже одними своїми історичними асоціаціями зігріває душу людини, яка розуміється на цьому. Зверніться до наших дизайнерів, і вони допоможуть Вам посилити відчуття тепла, що виходить від одного вигляду якісного барвистого пледа. Вони підкажуть, як краще адаптувати фірмову символіку Вашої компанії до того місця на пледі, де вона буде міститися, до його малюнку і забарвлення.

У цьому розділі Ви вже ознайомилися з нашим асортиментом. Напевно, вже готові замовити те, що б Вам хотілося закупити для використання в якості дуже приємних, потрібних і бажаних корпоративних подарунків для співробітників, партнерів або постійних клієнтів компанії. Вони, без сумніву, дадуть вам щирою вдячністю і особливою довірливістю свого до вас відносини.

Перейшовши по сайту з цього розділу до підрозділу Пікнік розділу Відпочинок і спорт, Ви зможете детально ознайомитися з моделями пледів, які створювалися спеціально для використання під час пікніків. Їх характеризують особлива компактність при транспортуванні, підвищена міцність і зручність зберігання. Перед проведенням корпоративного пікніка купіть і забрендуйте партію пледів, а потім подаруйте їх всім запрошеним прямо там, в приємній прохолоді весняного лісу.

Здійснювані нами прямі оптові поставки продукції, в тому числі і пледів, від європейських і китайських виробників гарантують своєчасне і повне виконання Вашого замовлення за асортиментом товару.

Нанесення логотипу на пледи здійснюється на виробничій базі нашої компанії, яка при виконанні замовлень з брендування сувенірної продукції використовує найсучасніші технології, високоякісне обладнання та матеріали.

Як замовити пледи з логотипом оптом

Оформити замовлення на пледи під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Ціни на товар вказані під фотографією кожного з представлених зразків. Вартість брендування пледів буде залежати від характеристик зображення, що наноситься. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс.