Флешки

Використання флешки стало воістину повсюдним і всеохоплюючим. Маленькі розміри карти пам'яті і USB з'єднувача дозволяють інтегрувати їх у безліч найрізноманітніших предметів, перетворюючи їх у багатофункціональні аксесуари, дуже зручні, корисні і такі, що легко піддаються брендуванню. Флешка ідеальна для використання в представницьких цілях, вона може стати оригінальним корпоративним подарунком, який буде повсюдно нести інформацію про Вашу компанію.
 • Флешки дерев'яні
 • Флешки з металу і пластика
 • Флешки з ПВХ
 • Флешки шкіряні
 • Флешки металеві
 • Флешки пластикові
 • Флешки-браслети
 • Флешки-картки
 • Флешки-ручки
 • Еко-флешки
 • Подарункова Упаковка

Флешка з логотипом - носій інформації, і не тільки ...

Маленький розмір і зручність використання цього пристосування визначають величезний попит на нього у покупців. Флешки з лого поступово перетворюються в один з найбільш часто використовуваних видів корпоративних подарунків. Тому роль флешки в бізнесі не обмежується однією лише функцією носія інформації. Флешка також є активним і ефективним носієм Вашої реклами.

Флешка і промоушн

Сучасна флешка є плодом еволюційного розвитку носимих накопичувачів комп'ютерної інформації. За історично дуже короткий проміжок часу ми користувалися перфокартами, дискетами і компакт дисками. Тепер для накопичення, зберігання та доставки оброблюваної інформації ми використовуємо флешки.

На ринку сувенірної продукції флешки представлені у великому різноманітті за формою, матеріалом виготовлення, обсягом пам'яті, технічним пристроєм, дизайном, призначенням і за іншими ознаками. Все це Ви знайдете, переходячи в кожен з десяти підрозділів розділу Флешки.

За дизайном флешка може бути екстравагантною, оригінальною, класичною, гламурною, з напівдорогоцінним камінням або зі стразами, ультратонкою, водонепроникною; існують флешки-браслети, флешки-кільця, флешки-ручки.

При виборі флешок для подарунків також велике значення має матеріал, з якого вони виготовлені. Тут використовуються шкіра, дерево, метал, пластик, різні комбінації металів з пластиком і навіть вторинні матеріали.

Від поєднання дизайну і матеріалу виготовлення може в значній мірі залежати вибір на користь тієї чи іншої цільової групи, для якої буде призначатися корпоративний подарунок.

В розділі Офіс і бізнес серед представленої там сувенірної продукції для офісу, можна підібрати масу корисних речей, які органічно і ефектно увійдуть в подарунковий набір разом з флешкою.

Досить тільки зробити правильний вибір, закупити достатню їх кількість і нанести на них логотип Вашої компанії. З цього моменту Ви не тільки отримуєте можливість робити невеликі за розміром, але дуже корисні корпоративні подарунки. З цього моменту починається новий етап Вашої рекламної кампанії, який не потребуватиме додаткових фінансових вкладень, і триватиме до тих пір, поки не прийде в непридатність остання з подарованих Вами флешок з логотипом.

Як замовити флешки з логотипом оптом

Отже, серед великої кількості найменувань Ви, без сумніву, знайшли саме ті зразки найсучасніших флешок під нанесення логотипу, які будуть повністю відповідати всім Вашим вимогам; вартість кожного із зразків вказана безпосередньо під його фотографією.

Тепер настала черга скористатися послугами нашої власної виробничої бази з усім різноманіттям найсучасніших технічних та технологічних можливостей для нанесення на флешки і інші сувеніри логотипів, текстів, а також інших зображень, запропонованих Вами або розроблених нашими дизайнерами і ІТ фахівцями.

Для того, щоб обговорити умови оптової поставки сувенірної продукції, а також нанесення логотипу на флешки, Вам слід замовити на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувати %phone%.