Сувеніри з логотипом оптом>Каталог>Електроніка> Зовнішні портативні акумулятори power bank

Зовнішні портативні акумулятори power bank

Сучасний смартфон здатний забезпечити своєму власникові можливість спілкування і отримання (передачі) найрізноманітнішої інформації практично повсюдно. Ця можливість стала для сучасної людини настільки природною, що будь-який збій в роботі смартфона може кардинально порушити усталений ритм життя його власника. Розрядка акумулятора є природною причиною такого збою. Подаруйте своїм співробітникам зовнішні портативні акумулятори, і користь від цього буде обопільною.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 266

Power bank з логотипом - і підмога, і реклама

Чому Рower bank? Тому що в багатьох ситуаціях він один може допомогти Вам не втратити зв'язок з навколишнім світом. Чому з логотипом ?! Та тому, що логотип на компактному приладі, що дозволила, наприклад, групі туристів, яка заблукала, відновити зв'язок зі світом, надовго залишиться в їхній пам'яті. Назва компанії, яка зробила їх колезі по нещастю такий чарівний подарунок, буде притягувати їх, їхніх родичів і друзів, як магніт.

Потенційна проблема і простий шлях її запобігання

Людина яка, похапцем збирається до від'їзду у несподівано виникле відрядження, не завжди згадує захопити з собою зарядний пристрій для мобільного телефону або планшета. Це звичайна ситуація.

А тепер давайте уявимо собі, що цей «розсіяний» - Ваш співробітник, який в дорозі повинен доопрацювати на планшеті вкрай важливі для відрядження документи. Під час відрядження він повинен постійно бути на зв'язку з Вами для узгодження питань, що виникають і так далі. І, за законом підлості, акумулятори планшета і телефону розрядилися, відповідних зарядних пристроїв у сусідів по купе і навіть по вагону немає. Можна далі не їхати.

Після цього можна влаштувати недолугому співробітнику наганяй, і навіть рознос. Але час вже втрачено, добре, якщо не втрачено можливість. Потім це все забудеться, але до наступного разу. Уникнути настання «наступного разу» допоможе кардинальне і гранично просте рішення проблеми - павербенк.

У цьому підрозділі розділу Електроніка представлено широкий вибір зовнішніх портативних акумуляторів. Вартість кожного з них і опис наведено під фотографією в картці відповідного зразка. Залежно від вартості Ви можете вибрати ємність, конструкцію і вид приладу. Серед пропонованого асортименту є акумулятори у вигляді розетки, ударостійкі, водонепроникні, і навіть акумуляторні із сонячною батареєю.

Для того, щоб павербенк міг бути підключений до гаджетів будь-якого виробника, перейдіть до підрозділу Аксесуари для мобільних телефонів і планшетів і виберіть комплект сполучних насадок, що сподобався Вам. Проблема вирішена в комплексі, але використані не всі можливості, що надаються таким способом вирішення.

Кількість і різноманітність гаджетів, які використовуються сучасними діловими людьми, незліченні. Кількість питань, які потребують постійного контролю, оперативного узгодження і прийняття рішення, доведення рішень до виконавця - не менша. Використання гаджетів дозволяє, при наявності інших можливостей, оперативно і ефективно управляти бізнесом. Хоча б з цієї причини навряд чи хтось від них відмовиться.

Маленький, легкий і не дорогий прилад, зовнішній портативний акумулятор power bank, дозволить Вам і Вашим партнерам уникнути втрати оперативності та ефективності управління.

Зробіть вибір, замовте оптом партію цих чудо-приладів в комплекті з набором насадок. Ми нанесемо на них логотип Вашої компанії або іншу інформацію. Подаруйте павербенки з логотипом Вашим співробітникам і партнерам, використовуйте їх в якості корпоративних подарунків - це низько витратний і довго працюючий спосіб реклами.

Як замовити брендовані павербенки

Наш сайт надає можливість не тільки вибрати з нашого асортименту павербенки під нанесення логотипу, які сподобалися Вам. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також її брендуванням. Вартість нанесення на павербенки, як і на інші зразки товарів, не може бути анонсована, так як вона повністю залежить від змісту і технічних параметрів вашого замовлення.