Барне та винне приладдя

Наявність брендованих барних та винних аксесуарів на барній стійці, в ресторані, на великому заході, концерті чи для промо кампанії - чудовий аксесуар для підвищення впізнаваності бренду.
  • Барні аксесуари
  • Відерця для охолодження напоїв
  • Винні набори
  • Запальнички та попільниці
  • Відкривачки
  • Упаковка для вина
  • Шейкери для коктейлів
  • Штопори
  • Фляги

Барне і винне приладдя з логотипом - потрібні і корисні речі

Вони відносяться до того виду речей, про які згадують тільки тоді, коли в них вже виникла необхідність. Як в тому анекдоті про мисливців, які вийшли на полювання, не змогли розпити пляшку, бо у них не виявилося штопора, тому відразу ж повернулися додому. Не опиніться самі і не дайте іншим потрапити в подібну ситуацію - купіть у нас для себе і для подарунків партію барного і винного приладдя під нанесення логотипу.

Брендоване барне та винне приладдя від Full Motion

Товари, представлені в цьому підрозділі сайту нашої компанії, поставляються в Україну за прямими контрактами з виробниками, чим досягається їх висока якість і оперативність виконання замовлень на оптові закупівлі.

Тут Ви знайдете саме те, що може підкреслити статус і офісу, і квартири, і заміського будинку, що допоможе Вам почуватися в присутності гостей впевнено і невимушено.

Гідний вибір барних аксесуарів, винних наборів, упаковки для вина, попільничок, запальничок, фляг, відерець для охолодження напоїв, шейкерів для коктейлів, відкривачок і горезвісних штопорів також здатний задовольнити потреби Вашої компанії в промо сувенірах, корпоративних сувенірах і подарунках будь-якого рівня.

Перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ сайту, Аксесуари для напоїв, і Ви отримаєте додаткові можливості в підборі і комплектуванні корпоративних подарункових наборів, що можуть стати найбільш вишуканими подарунками до будь-якої події.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Гама кольорів гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірне і фотографічно точне перенесення оригінал-макету на виріб. При цьому поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Як замовити оптову поставку корпоративного барного і винного приладдя

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же поміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.