Сумки

Завжди приємно мати сумку, яка підходить для певних цілей. Маючи набір сумок різного розміру, підібраних в одному стилі, мандрівник уникне необхідності використовувати всілякі кульки і торбинки, буде відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації, йому буде зручно. Ми можемо запропонувати багатий вибір сумок для техніки, подорожей, пікніків. У Вас буде достатньо місця для розміщення Вашої реклами, і ми готові допомогти Вам в цьому!
  • Гачки для сумок
  • Портфелі та кейси
  • Сумки для документів
  • Сумки для ноутбука
  • Сумки для взуття
  • Сумки для покупок
  • Сумки дорожні
  • Сумки на плече
  • Сумки на пояс і сумки-барсетки
  • Сумки спортивні

Брендована сумка - для кожного випадку своя

Багато років тому в кіножурналі «Фітіль» показали абсолютно неповторну промо акцію. Представник виробника презентує нову сумку для жінок. Він послідовно демонструє необмежені можливості нового виробу, супроводжуючи це відповідними коментарями. Щось розстібає, дістає, розгортає, розпрямляє, струшує. Коли маленька дамська сумочка перетворюється від цих дій в величезну торбу, «маркетолог» вимовляє незабутню фразу: «Тепер в сумку може поміститися до п'ятдесяти семи кілограмів продуктів - все для вас, дорогі жінки!». Чоловіки, не повторюйте чужих помилок. Ваш подарунок повинен бути строго цілеспрямованим.

Ми пропонуємо Вам необмежений вибір сумок під нанесення логотипу

Не дарма на сайті нашої компанії усі товари, представлені в підрозділі сумки, об'єднані в дев'ять груп, кожна з яких має своє функціональне призначення.

Це портфелі і кейси, сумки дорожні, спортивні, на пояс і на плече; сумки для документів, для ноутбука, для взуття, для покупок. Якщо Ви перейдете в розділ Відпочинок і спорт, то в спеціальному підрозділі зможете ознайомитися з асортиментом пляжних сумок. Переконалися в необмеженість вибору?

Тепер, мабуть, настав час перейти до розмови про те, що всі ці високоякісні вироби, що ідеально підходять під брендування, постійно переміщаються по містах і селах в руках своїх власників. Розміри сумок дозволяють наносити на них не тільки корпоративну символіку, але й цілі рекламні тексти. Врахуйте це, будь ласка, і ми будемо готові продовжити нашу розмову, а потім і перейти до виконання Вашого замовлення.

Нанесення логотипу на сумки

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

Зокрема, тканинні сумки з логотипом матимуть абсолютно оригінальний вид, якщо нанесення буде здійснюватися вишивкою.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове і точне копіювання оригіналу.

Як замовити оптову поставку корпоративних сумок

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.