Дитячий одяг

Діти - найдорожче, що тільки можуть уявити собі нормальні батьки. Все найкраще, корисне, красиве, зручне - дітям; і немає межі досконалості в цьому питанні. Дитячий комбінезончик з логотипом або інший одяг з лого є одним із проявів батьківської любові. Ми готові надати вам всебічну допомогу як в закупівлі виробів для дітей ваших співробітників, так і в їх оформленні в корпоративному стилі вашої компанії. Вивчіть, будь ласка, зразки продукції, прикладені в цьому підрозділі нашого сайту, і можна буде приступати до підбору.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 85

Розміри одягу для дітей

Загалом, дитячий одяг вимірюється за віком. Одяг для новонароджених позначається як NB (для новонароджених), одяг для немовлят - по місяцях (наприклад, 0-3 М), а одяг для малюків - за віком (наприклад, 2T для дворічних). Але це не завжди так. Запитайте будь-кого із досвідчених батьків, і він, ймовірно, скаже вам, що одяг їхньої дитини не зовсім відповідає її віку.

З цієї причини важливо, щоб ви приділяли пильну увагу іншим факторам, в першу чергу зросту і вазі вашої дитини. Купуючи новий дитячий одяг після народження дитини, звертайтеся до таблиці розмірів даного бренду і купуйте розмір, відповідний зросту і вазію дитини, а не її віку. Справа в тому, що діти ростуть в своєму власному темпі, так що ви отримаєте набагато більш точну посадку, коли будете орієнтуватися на ці показники, а не на вік.

Всім відомо, що зручний, затишний одяг - це щаслива дитина, тому пошук правильної посадки - важлива частина процесу. Переконайтеся, що ви вибрали дитячий одяг, в якому дитина почуватиметься протягом дня комфортно. Коли малюк починає ходити, важливо, щоб одяг не обмежував його рухів, коли дитина танцює, бігає або крутиться на дитячому майданчику.

Діти ростуть за власним бажанням

Пам'ятайте, що просто неможливо точно дізнатися, як швидко виросте ваша дитина або як часто йому або їй буде потрібна зміна одягу, тому дозвольте собі оцінювати, а не планувати точні розміри. На ранніх етапах життя дитини змінюється швидкими темпами.

Як тільки ваш малюк почне ходити, є велика ймовірність, що у нього будуть дитячі зустрічі, дошкільні та інші заходи, для яких вам потрібно більше, ніж просто пара простих колгот та піжами. Крім того, у міру зростання дитини буде менше щоденних змін одягу, тому ви зможете почати створювати більш різноманітний гардероб. Купуйте в залежності від того, як часто дитині потрібно одягатися для ігор і прогулянок. Завітайте також до відділу іграшок нашого сайту, де ви знайдете, чим порадувати вашу дитину.

Нанесення логотипу на дитячий одяг

Наша власна виробнича база має всі технічні і технологічні можливості для виконання найскладніших замовлень, пов'язаних з оформленням дитячого одягу в корпоративному стилі вашої компанії.

Її високопрофесійні і досвідчені співробітники готові спільно з вами розробити або доопрацювати вашу корпоративну символіку, адаптувати її до особливостей, форм і розмірів поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення, і запропонувати найбільш привабливий з економічної точки зору спосіб виконання вашого замовлення.

Для нанесення найбільш часто використовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, тиснення, трансфер і сублімація. Ефектним способом нанести логотип на дитячий одяг є вишивка, при якій використовуються високоякісні вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Застосування кожної з цих технологій гарантує збереження всіх якостей поверхні, на яку здійснюється нанесення. Отримане на одязі повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить зразок, не втрачатиме колір і не буде розтріскуватися.

Як замовити оптову партію дитячого одягу і нанесення (друк) логотипу

Ви можете замовити і купити дитячий одяг оптом онлайн. Ви зайшли на наш сайт, де каталог дозволяє без складнощів підбирати необхідні вам товари; є в ньому і підрозділ з новорічними подарунками.

У картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціну і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу. Процедура замовлення вас не обтяжить, а його ціна обрадує.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотній дзвінок. Протягом короткого часу вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.