Кубки та нагороди

Корпоративний кубок буде довгий час працювати на рекламу Вашої компанії, а також Вашої продукції або послуг. Така заслужена нагорода завжди буде актуальною і доречною. Ви купіть, а ми забрендуємо.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 20

Більше брендованих кубків і нагород - більше охоплення цільової аудиторії вашої реклами

У будь-якому змаганні є переможці, є призери, але є, на жаль, ті, хто не потрапив в число перших чи других. У змаганнях немає переможених, так як всі учасники готувалися до них, підвищуючи свою майстерність, проявили волю і прагнення до перемоги, набули нового досвіду. Тому всі гідні заохочення. Використовуйте цю можливість, купіть партію кубків і нагород під нанесення логотипу, забрендуйте їх і подаруйте дитячій спортивній школі або оргкомітету спортивних змагань. Ваш благородний крок принесе Вам і моральні, і матеріальні дивіденди.

Використання корпоративних кубків і нагород

У цьому підрозділі нашого сайту представлені вироби, гідні стати призами для вручення учасникам різних змагань. Рівень спортивних, професійних чи інших змагань визначить вартість кубка або нагороди. Всі вони практично ідеально підходять для нанесення логотипів, написів або інших зображень.

Це як раз той випадок, коли крім якогось з елементів корпоративної символіки цілком доречним буде вказати повну назву дарувальника. Наприклад «переможцю (призеру, самому вольовому або наймолодшому учаснику) турніру від компанії ...».

Таке не залишиться без уваги і не забудеться. Такий приз буде виставлений на найвиднішому місці, і довгий час буде предметом гордості нагородженого. Все, що на нього нанесено, буде багаторазово і детально розглянуто, прочитано і надовго залишиться в пам'яті.

Для того, щоб посилити магічний вплив Вашої корпоративної символіки практичним доповненням у вигляді, скажімо, крокоміра, потрібно перейти до підрозділу Електроніка для спорту нашого сайту.

Вибирайте, приймайте рішення, і ми готові приступити до обговорення питання брендування обраних Вами виробів.

Брендування рекламно-сувенірних виробів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Складання всіх цих передумов втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку брендованих кубків і нагород

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

Зворотний дзвінокПісля натискання кнопки Зворотний дзвінок Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.