Пікнік

Пікніки стали настільки популярними, що на ринку сувенірної продукції товари, які можуть бути використані на пікніку, виділилися в окремий сегмент. Хороша підготовка має величезне значення для якості відпочинку на природі. Ми пропонуємо безліч аксесуарів, які допоможуть Вам зробити Ваш відпочинок незабутнім. А ми допоможемо Вам зробити ці аксесуари Вашими корпоративними подарунками.
  • Гамаки
  • Набори для Пікніка
  • Пледи для пікніка
  • Вуличні ліхтарики

Товари для пікніка з логотипом. Практичність, оригінальність і наочність

Логотип Вашої компанії, вишитий, наприклад, на пледі для пікніка або на фартуху для барбекю, додасть їм краси, вигідно підкреслить і відтінятиме їх оригінальність і яскравість забарвлення. Ці предмети, як і інші товари для пікніка під нанесення логотипу, стануть зручними і довготривалими носіями вашої реклами.

Діапазон використання брендованих товарів для пікніка

Товари для пікніка, як і багато інших виробів сувенірної продукції, можуть використовуватися в якості корпоративного сувеніра, корпоративного подарунка; і навіть можуть бути частиною оригінального подарункового набору. Діапазон цін на них сприяє цьому.

Тут, в підрозділі Пікнік сайту компанії Full Motion, представлений модельний ряд цих виробів, що поставляються компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників. Всі вони є якісною і добротної продукцією, здатної служити своїм власникам протягом тривалого часу.

Тут можна вибрати вироби вартістю до ста гривень, закупити їх велику партію і перетворити в оригінальні корпоративні сувеніри. А можна звернути увагу на набори для пікніка вартістю понад дві тисячі гривень, які, без сумніву, стануть гідними корпоративними подарунками. Такому подарунку додасть оригінальності, наприклад, яскрава корпоративна кепка, яку можна підібрати тут же, на сайті, в підрозділі Головні убори.

Дизайн, розмір поверхні і колірна гамма цих виробів не залишає сумнівів в успішному їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування товарів для пікніка та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти із застосуванням усіх існуючих нині технологій. Але для тканинних виробів ми, як правило, рекомендуємо вишивку логотипу - ефект виходить вражаючий.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високого результату виконання роботи. Гарантовані детальна повнокольорова передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність ушкоджень або зміни якості поверхні виробів, використаних під нанесення логотипу та інших зображень (написів).

Як оформити оптове постачання корпоративних товарів для пікніка

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і описання. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення  сувенірної продукції, що закуповується в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Телефонуйте, будь ласка.