Парасольки

Кліматичні умови, в яких ми живемо, роблять парасольки бажаними подарунками. Велика площа для нанесення дозволяє розмістити логотип Вашої компанії, зображення і все, що Ви побажаєте. Різноманітність кольорової палітри додасть іще більшу вишуканість візуальному образу парасольки з Вашою рекламою. Практичність, універсальність і цінова політика, розрахована на будь-який бюджет, дають додаткові плюси при виборі рекламно-сувенірної продукції або корпоративного подарунка. Ми пропонуємо Вам колекцію з більш, ніж 500 парасольок – повірте, Ви знайдете саме те, що потрібно Вам.
  • Парасольки складані
  • Парасольки-тростини

Брендовані парасольки завжди помітні

Чи не одне століття парасолька допомагає людині сховатися від негоди, що застала її в дорозі; допомагає захистити вечірнє вбрання, коли під дощем необхідно перейти від машини до входу в театр або ресторан. З першими краплями дощу, який тільки но починається, над головами пішоходів з'являється безліч найрізноманітніших парасольок. І серед них вигідно виділяються, відразу ж звертають на себе увагу витончені, зручні, яскраві парасолі з логотипом Вашої компанії, які надовго запам'ятовуються.

Парасолька з лого - це можливість індивідуального та цілеспрямованого спілкування з Вашим клієнтом

Допомога або підтримка, надані людині, особливо в хвилину скрути або раптово виниклої неприємної ситуації, високо цінуються і з вдячністю сприймаються. Людина, яка отримала такий знак уваги, надовго запам'ятає і того, хто надав таку допомогу, і те, що допомога була надана саме йому.

У будь-якому готелі, який щиро піклується про своїх постояльців, так само як і про власний імідж, служба портьє з початком дощу обов'язково запропонує всім, хто виходять на вулицю, скористатися фірмовою парасолькою готелю. У періоди затяжних дощів парасолі з логотипом солідного готелю обов'язково виставляються на спеціальній підставці біля виходу на вулицю. А в особливо жарку погоду буде запропонована парасолька для захисту від сонця.

Не пошкодує коштів на те, щоб замовити брендовану парасольку для свого відвідувача іменитий театр, картинна галерея або конференц-хол. Та й не тільки вони. Досвідчені маркетологи будь-якої компанії або закладу не упускають можливості використовувати цей дієвий спосіб продемонструвати свою лояльність до відвідувача, проявити дружню турботу про нього. Чуйність, увага і турбота важливі в не меншій мірі також і для їхніх партнерів або співробітників.

Тут Вашій увазі пропонується широкий вибір складних автоматичних і механічних парасольок; парасольок на будь-який випадок, для будь-якого споживача, різноманітних кольорів. Якщо Вас цікавлять пляжні парасольки, перейдіть в розділ Відпочинок і спорт, де в підрозділі Пляж представлені легкі і барвисті вироби, що можуть доставити радість Вашим співробітникам або клієнтам.

Площа купола будь-якої парасольки дозволяє в повній мірі використовувати всі сучасні можливості нашої власної виробничої бази для нанесення на них корпоративної символіки і реквізитів Вашої компанії, а також інших зображень і написів.

Якісні матеріали і прогресивні технології нанесення є запорукою того, що інформація про Вашу компанію, продукцію, що нею виробляється, або послуги, що надаються, нанесена на замовлені Вами парасолі, буде протягом тривалого часу працювати в якості Вашої реклами.

Перед Вами досить широкий вибір таких потрібних, практичних і вигідних виробів, які неодмінно допоможуть у просуванні Вашої компанії, в залученні нових клієнтів і партнерів. Проявіть турботу про них, порадуйте їх бажаним подарунком.

Як замовити парасольки з логотипом оптом

Оформити замовлення на парасолі Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Всі питання, пов'язані з їх брендування, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення логотипу на парасолі не може бути анонсована, так як вона буде залежати від параметрів зображення, що наноситься.