Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> В авангарді нестандартні бізнес-сувеніри
21 Тра, 2018

В авангарді нестандартні бізнес-сувеніри

Грамотний бізнесмен знає, що у сувенірній продукції кілька функцій. Бізнес сувеніри - це оригінальне і функціональне нагадування партнерам і клієнтам про компанію, а також це - рекламний носій. Якщо подарунки не відповідають умовам, вони автоматично переміщаються в сміттєву корзину або припадають пилом в далеких кутах полиць в офісі. Безликі і нецікаві презенти просто приречені на забуття.

На цьому функції сувенірної продукції не закінчуються. Хороший подарунок демонструє ставлення до партнерів і співпраці, підкреслює статус і імідж компанії. Якщо підійти до питання вибору подарунка непрофесійно (невідповідність потребам і смаковим уподобанням цільової аудиторії, якість і ціна подарунка - або занадто дорого або занадто дешево, неадекватність ситуації та діловому етикету), то компанія ризикує надовго втратити свою репутацію, проявити свою неспроможність і бути викресленою зі списку в якості надійного і успішного партнера. Отже, давайте розберемося, як піднести нестандартний і оригінальний подарунок, виділитися цим серед ваших конкурентів і при цьому зробити це правильно і доречно.

Зверніть увагу на подарунки-гібриди і «активні» сувеніри.

Активно

Якщо ви хочете дійсно вразити свою цільову аудиторію, те зверніть увагу на термоподарунки, тобто сувеніри, які реагують на зміну температурного режиму завдяки особливим матеріалами в складі. Такими подарунками стануть футболки з принтами, що з'являються тільки при яскравому світлі сонця, термокарти (картки або брелоки), що визначають рівень ультрафіолету, температуру тіла або якість води, ручки, які змінюють колір залежно від температури пальців, ложки з визначенням температури води в чашці, посуд з малюнками-невидимками, які стають явними при нагріванні, браслети для нагадування про закінчення дії сонцезахисного крему.

Корисно

Всім нам до вподоби функціональні і корисні подарунки, які не будуть припадати пилом у нас в далекому ящику. Бізнес-подарунок повинен бути стриманим і діловим, а якщо вам вдасться при цьому підкреслити щось особистісне і персоналізувати ваш сувенір, то це - додатковий бонус до іміджу вашої компанії. Лідерами серед таких нестандартних, але корисних подарунків, є флешки з логотипом. Флеш-карти, одягнені в оригінальні корпуси, відразу викликають позитив. Сьогодні можна знайти не тільки функціональні флешки-ліхтарики або флешки-ручки, а й гібриди з годинниками, ножами, браслетами. Залежно від захоплень і статусу, карти можуть поєднуватися з дуже незвичайними формами: злиток золота, кулон на ланцюжку, модель авто та ін. До цієї ж категорії корисних і легко трансформованих подарунків варто віднести годинники. Їх можна поєднувати з будь-яким пристроєм, перетворюючи їх в метеостанцію, радіо, картину, поставку, держатель або навіть акваріум.