Новорічні подарунки

Є в нашому житті це абсолютно особливе і казкове свято - Новий рік. Ще заздалегідь в наших душах поселяється радісне передчуття настання чогось світлого і неповторного. Зверніться до нас. У нас є, що запропонувати Вам для подарунків до Нового року і є всі можливості гідно оформити вибрані Вами подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 320

Новорічні подарунки з логотипом будуть працювати на Вашу рекламу не тільки в свята

Особливе свято - Новий рік, надає особливого сенсу отриманим подарункам. Брендований новорічний подарунок буде виконувати не тільки свою основну функцію, а й, так само, буде нести на собі інформацію про Вашу компанію. І це буде не тільки в святкові дні Нового року. Разом з відчуттями радості і надії, подарованими святом, будуть згадувати і Вас.

Закупіть у нас новорічні подарунки під нанесення логотипу

Більш ніж десятирічний досвід роботи компанії Full Motion (Фул Моушн) на ринку сувенірної продукції дозволяє нам зробити висновок про те, що попит на новорічні подарунки стає дедалі більшим. Хтось купує новорічні подарунки для корпоративного свята, хтось - для своїх численних родичів і друзів.

Хтось вирішив провести своєрідну передсвяткову промо акцію - видав співробітникам шапки Діда Мороза і по десятку недорогих брендованих новорічних подарунків, після чого відпустив їх по домівках, звелівши роздавати подарунки всім зустрічним. Для будь-якого перехожого це буде дуже приємним отримати сувенір від абсолютно не знайомої людини. Така приємна несподіванка підвищить ефективність Вашої реклами.

Але, не залежно від призначення подарунків, покупці намагаються підібрати те, що, на їхню думку, буде сприйняте найбільш тепло. Зверніться до нас, і ми полегшимо Вам виконання цього завдання.

Економічно вигідна оптова закупівля новорічних подарунків забезпечить Вас запасом корпоративних сувенірів і подарунків, не підвласних шкідливому впливу часу. Оптове замовлення на брендування буде коштувати значно менше тієї віддачі, яку можуть принести такі практичні і затребувані носії Вашої реклами.

Детально вивчивши весь асортимент, представлений на нашому сайті, зокрема в підрозділі Подарунки для дому, Ви ще раз переконаєтеся в тому, що до Нового року можна подарувати буквально все, але для цього треба проявити фантазію і вигадку.

Нанесення логотипу на новорічні подарунки

Наша власна виробнича база має всі технічні і технологічні можливості для виконання найскладніших замовлень, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії.

Її високопрофесійні і досвідчені співробітники готові спільно з Вами розробити або доопрацювати Вашу корпоративну символіку, адаптувати її до особливостей, форм і розмірів поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення, і запропонувати найбільш привабливий з економічної точки зору спосіб виконання Вашого замовлення.

Для нанесення найбільш часто використовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, тиснення, трансфер і сублімація. Ефектним способом нанесення на тканинні вироби є вишивка, при якій використовуються високоякісні вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Застосування кожної з цих технологій гарантує збереження всіх якостей поверхні, на яку здійснюється нанесення. Отримане повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить зразок, не втрачатиме колір та не буде розтріскуватися.

Як замовити оптову партію корпоративних новорічних подарунків

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціну і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • сірий
 • синій
 • чорний