16 Чер, 2017

Блокноти: практичні органайзери

Зручні записні книжки, які давно називаються "блокнотами", стали невід'ємною частиною робочого столу будь-якої ділової людини. Блокноти - це, в першу чергу, невеликі і практичні органайзери. На сьогоднішній день розроблено безліч видів і дизайнів оригінальних маленьких зошитів з твердою палітуркою. Можна вибрати блокнот від строгого ділового до яскравого барвистого з різноманітними вставками і додатками.

 

Існують наступні види блокнотів:

Фірмові. Вони з особливим стилем та іміджем, тобто це такий поліграфічний виріб, який використовується як елемент фірмового стилю компанії. Вони, як правило, однотонні, стримані в кольоровій гамі, на головну сторінку наносяться логотипи фірми зі спеціально розробленим дизайном. Купити сувеніри оптом можна в компанії Фул Моушн.

 Оригінальні блокноти з ручкою. Зазвичай подібного роду речі використовуються на конференціях або семінарах, так як вони вкрай зручні для того, щоб конспектувати той чи інший виступ. На них вказується логотип фірми-організатора, ілюстрації, послуги, товари, тобто все те, що дає більше розуміння теми зборів. Подібна рекламно-сувенірна продукція представлена в компанії Фул Моушн.

 Креативні і унікальні блокноти. Вони виготовляються з різних видів картону або пластику. Їх кольори бувають найрізноманітніші, цікаві. Такі зошити повні фантазії і кольору, їх обкладинки оздоблюються тасьмою, намистинами, рельєфними малюнками, тканинами та іграшками. Їх розміри швидше залежать не від кількості сторінок, а від кількості різних прикрас на них. Їх люблять діти, тому їх можна використовувати на різного батьківських акціях.

 Набори. Цей вид включає в себе найрізноманітніші ділові, а саме ті, які додаються в папках, блокноти з еко продукції, в наборах з ручками і стікерами. Їх виробляють з календарем, нумерацією сторінок. Також на кожному аркуші такого унікального зошита можливо надрукувати рекламу або логотип компанії. Вони дуже зручні і практичні. Це відмінні і якісні бізнес подарунки для Ваших колег по роботі.

 

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з продукцією нашої компанії:

1. Органайзер з обкладинкою з ПУ та тримачем для ручки/флешки

Невелика папка, яка вміщує в себе блокнот, кольоровий яскравий утримувач для ручки або флешки. Поміщається в будь-яку сумочку, зручна для ділових поїздок.

2. Бамбуковий блокнот

Це набір який включає в себе ще ручку і лінійку з бамбука. Дуже стильний і практичний набір. Підійде для заміток навіть журналістові.

3. Подарунковий канцелярський набір з екологічно чистого матеріалу

Еко продукція тільки починає набирати обертів і популярності, але новинки з цієї області вже представлені в компанії Фул Моушн. У подарунковий набір такого типу входить маркер, точилка, гумка, ручка. Він оформлений дуже красиво і зі смаком. Ваші друзі щиро будуть раді такому презенту.

 

Ви можете вибрати блокноти найрізноманітніші в нашій компанії. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір. Дійте!