Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Годинники як безпрограшний варіант для бізнес-подарунка
17 Вер, 2017

Годинники як безпрограшний варіант для бізнес-подарунка

Годинники, крім своєї основної функції, можуть служити чудовим доповненням до офісного інтер'єру. А наручний годинник - це ваша можливість підкреслити свою індивідуальність і надати шарм образу.

 

Ми проводимо третю частину життя на роботі і підкоряємося умовами гри, встановленим в професійному житті. Ці умови поширюються і на наш зовнішній вигляд, який повинен відповідати дрес-коду. І часом, годинник стає самим стильним елементом вашого ділового іміджу.

 

Наша компанія пропонує величезний вибір найрізноманітніших моделей годинників, які можна використовувати, як бізнес подарунки. В залежності від особистих переваг людини, якій дарується подарунок, а також від цілей цього подарунка, ви можете вибрати класичний годинник або оригінальний по дизайну (у вигляді колеса, гнучкого чоловічка або медичної капсули), а також створений за останнім словом техніки з вбудованим радіо і метеостанцією.

 

Рекламно-сувенірна продукція у вигляді настінного годинника - це можливість візуального присутності логотипу вашої компанії в офісах партнерів, колег і інвесторів.Ми пропонуємо, як настінні, так і настільні годинники, які стануть стильним аксесуаром в будь-якому офісі. Зверніть увагу на годинники RIMINI, представлені в найширшій колірній гамі або на аналогові годинники PUSH.

 

Годинники можуть відповідати загальному стилю офісу, а можуть, навпаки, вибиватися з нього. Якщо ваш офіс витриманий в стилі хай-тек, то прекрасно підійде годинник з проекцією часу, годинник з погодною станцією або годинник з підсвічуваним прозорим дисплеєм для важливих записів-нагадувань. За дизайном вони можуть бути незвичайної форми (наприклад у вигляді автомобільного колеса), із суворим або навпаки веселим циферблатом, незвичайними стрілочками або взагалі без них.

 

Хочете купити сувеніри для того, щоб здивувати тих, кому ви їх будете підносити? Годинники в жерстяній банці - це саме те, що вам потрібно.

Як бачите, вибір годинників дійсно величезний і обмежений лише вашою уявою. Годинник- це дійсно безпрограшний варіант для дарування в якості бізнес-подарунків.

 

Телефонуйте нам і ми допоможемо вам вибрати найбільш підходящий варіант і нанесемо логотипи вашої компанії.