Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Годинники в подарунок - універсальне і правильне рішення
27 Лис, 2017

Годинники в подарунок - універсальне і правильне рішення

Годинник - універсальний подарунок для чоловіків і жінок, який не втратить своєї актуальності навіть через багато років. Однак деякі люди неохоче дарують один одному годинник, і відбувається це тому, що існують народні прикмети та повір'я, згідно з якими дарувати годинник не рекомендується.

 

Відповідно до історії, погана прикмета дарувати годинник прийшла до нас зі Сходу, а саме з Китаю. Вся справа в тому, що на китайській мові слово "годинник" звучить аналогічно слову "похорон".

 

Багато людей вірять прикметам, тому насторожено ставляться до таких подарунків, як годинник. Їм легше в подарунок купити сувеніри або канцелярське приладдя. Однак ці предмети побуту за своєю функціональністю, корисності і універсальності ніколи не замінять годинник.

 

Для того, щоб захистити людину від негараздів, які, за повір'ям, можуть переслідувати її після отримання такого подарунка, досить просто дати взамін кілька грошових монет. В такому випадку буде вважатися, що людина купила у вас новий годинник за гроші.

 

Вибираючи годинник в подарунок чоловікові, обов'язково зверніть увагу на його професійну діяльність. Всім відомо, що годинник - це показник соціального статусу. Тому, щоб задовольнити подарунком начальника, рекомендується дарувати йому годинник відомих світових брендів.

 

При покупці звертайте увагу на розкладку циферблата. Римська нумерація припаде до смаку чоловікові, який віддає перевагу класиці. Арабські цифри, як правило, вибирають ті, хто реально оцінює ситуацію, досить рідко мріє і має конкретні цілі в житті.

 

Жінки сприймають годинник, як модний аксесуар, тому він повинен бути красивими, сучасними і дорогими. Крім того, він має ідеально пасувати до нарядів.

Годинник для офісу - чудовий і дуже доречний подарунок. Різноманітність моделей і механізмів дозволяють вибрати ідеальний варіант навіть для самого оригінального офісного дизайну.

 

Купити сувеніри або годинник для офісу можна на сайті компанії Full Motion. В асортименті: годинник-колесо, годинник у вигляді керма, авто-годинник, дорожній годинник, медичний годинник, кілька видів настінних годинників, годинники з магнітами, настільні та наручні годинники, а також 3-D годинник.

 

Щоб купити сувеніри, а також підібрати цікаві годинники в подарунок, досить зайти на сайт компанії і ознайомитися з асортиментом розділу "Електроніка".