28 Чер, 2017

Що потрібно для вдалого походу?

Найбільш вдалий час для походу - літо. Саме в цю пору року краще всього разом з друзями, у великій дружній компанії, відправитися в заміську подорож або похід. Похід - це рух, який організовує невелика група людей з будь-якою метою. Як правило, це або підкорення вершини, або намотування кілометражу для особистого рекорду.

 

Але в будь-якому випадку, такі розваги виснажливі і вони вимагають чималої підготовки. Організатору походу, необхідно продумати найважливіші і потрібні речі. По можливості закупити оптом базові речі для походу. Як приклад, у кожного члена такого походу повинен бути ліхтарик. Купити сувеніри оптом можна в багатопрофільної компанії Фул Моушн, тут Ви підберете самі зручні та практичні моделі. Похід - це хороший спосіб зануритися в світ прекрасного незвіданого.

 

Збираючись у похід, необхідно визначитися з цілями: хтось любить швидкий і легкий маршрут, тому підтримує спортивність, комусь дуже подобається лазити по горах, тому він вважає за краще йти на кілька днів, але в складний маршрут, а дехто бажає просто взяти рюкзак, намет і відправитися на те місце, де вони вдало розіб'ють наметове містечко і звідти відправляться в гори і складні короткочасні маршрути.

 

Право вибору маршруту належить людині, яка все продумує і пропонує групі повноцінну зайнятість. Така людина повинна врахувати всі нюанси, які можуть трапитися на шляху у групи.

 

Після того, як обрана мета і маршрут, необхідно скласти рюкзак. Ось тут і виникають проблеми, адже це нелегке завдання. Компанія Фул Моушн пропонує широкий вибір асортименту товарів для походу.

 

Збираємо рюкзак:

1.     Металевий компас. Незамінним атрибутом будь-якого туристичної подорожі є компас, адже саме за допомогою нього Ви зможете знайти необхідний Вам шлях. На жаль, туристи не так часто вміють ним користуватися, але якщо докласти мінімум зусиль, то систему роботи з компасом реально осилити за кілька годин. Компаси, як правило, зручні і невеликого розміру, завжди припадуть до душі істинному туристу. Їх практичність максимальна, вони навіть з легкістю поміщаються в долоньку.

2.     Міні-бінокль. Оптичний прилад, призначений для більш детального розгляду віддалених предметів. Бінокль, представлений в нашій компанії, збільшує практично в три рази. Він абсолютно невеликий за своїми розмірами і вельми легкий. Його можна взяти в будь-яку подорож. Через нього можна спостерігати за птахами, що сидять на деревах, милуватися тваринами, які далеко від Вас або ж просто дивитися на гори, які через бінокль будуть прямо біля Ваших ніг.

3.     Ніж для надзвичайних ситуацій. Досвідчений турист ніколи не піде в гори без свого особистого охоронця - ножа! Це незамінна річ в умовах дикої природи. Він знадобитися для того, що б розпалити багаття, відкрити банку, відрізати хліб, почистити картоплю, підточити деревинку, тобто, Ви в принципі не обійдетеся без такої речі. Кажуть, ножі не можна дарувати, але це повна нісенітниця. Хороші якісні ножі це чудові бізнес подарунки для колег, інтереси яких так близькі до Ваших.

4.     Сумка на пояс. Така невеликого розміру сумочка буде доречна для того, що б помістити в неї коробку сірників, ніж, компас, свисток, рукавички. Вона напевно, буде незамінна в дорозі.

5.      Сумка для документів. Зберегти документи в цілісності й схоронності - це мінімальна мета походу. Адже квитки, паспорт, гроші в будь-якому випадку будуть при Вас, так забезпечте себе такою практичною штучкою.

 

Купити сувеніри різного кольору і дизайну можна в компанії Фул Моушн.

Ми бажаємо Вам гарного відпочинку, зробіть колективний відпочинок цікавим і продуманим.