28 Жов, 2017

Що подарувати офісному працівнику

Вибрати бізнес подарунки для зайнятих людей, що працюють в офісі, зовсім неважко. Досить розуміти, що їм стане в нагоді для просування по службі або відпочинку.

 

1. Абонемент в спортзал

Офісні працівники найчастіше проводять весь робочий день сидячи. Це загрожує гіподинамією і всілякими неприємними наслідками для здоров'я. Презентуйте йому абонемент в спорт-клуб, який знаходиться неподалік від його будинку або офісу. Він зможе ходити туди вранці для повного пробудження і заряджання енергією, або ввечері - для розслаблення і зняття напруги. У комплект до клубної картки подаруйте йому еко сумки - для спортивної форми або інвентарю.

 2. Упаковка відмінної кави

Вранці кава - це святе! Уявіть, з яким задоволенням він буде прокидатися вранці, якщо його буде чекати чашка ароматного напою. На додаток до кави виберіть красиву кружку, на якому можна замовити брендування - оптимістичний напис або підбадьорливий малюнок.

 3. Будильник

Виберіть щось оригінальне. Наприклад, будильник, який тікає, або будильник, для зупинки якого необхідно посміхнутися. Завдяки такому подарунку він буде приходити на роботу вчасно і в прекрасному настрої.

 4. Планшет/органайзер

Просто незамінна річ для зайнятої людини. Туди він зможе вносити план дій на день, розклад, всю необхідну інформацію, або просто читати новини і професійну літературу. Якщо планшет у нього вже є, пропонуємо дізнатися модель і вибрати для нього стильний чохол.

 5. Гра Куля-вирішувач

Погодьтеся, що іноді всім, навіть дуже рішучим людям, буває складно зробити вибір. В такому випадку буде до речі куля-вирішувач: вона підкаже варіант дій. Звичайно, можна її не послухатися, адже це всього лише дотепна гра, а можна просто покластися на долю і вчинити так, як радить куля.

 6. Скромний, але особистий сувенір

Якщо ви вибираєте подарунки не для одного офісного працівника, а для цілого відділу або компанії, то варто звернути увагу на сувеніри подарунки оптом. Можете купити парасолі оптом Україна - для негоди, флешки оптом - для зберігання цінної інформації, брелоки оптом - просто для прикраси.

 

Неодмінно нанесіть на сувеніри імена співробітників, або особисте побажання кожному, або просто мотивуючу фразу. Таким чином ви зможете не тільки обдарувати відразу велику кількість людей, але і приділити увагу кожному окремо.