Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Робимо ставку на індивідуальні проекти
31 Тра, 2017

Робимо ставку на індивідуальні проекти

Компанія Full Motion розробляє ексклюзивні індивідуальні проекти, підхід до яких дуже делікатний і уважний.

В першу чергу виконуються наступні проекти:

- нестандартні флешки з пвх;

- різнокольорові шторки для автомобіля;

- антиковзкі килимки;

- сланці;

- еко попільнички;

- пляжні віяла;

- брелки-сланці.

 

Головною перевагою індивідуального підходу до розробки дизайну саме таких речей є, насамперед, те, що замовник може вибрати будь-який вподобаний дизайн із запропонованих варіантів, або ж запропонувати свій. Всі ідеї можуть і повинні реалізуватися, адже саме таким способом створюються нові неймовірні речі. Практичність індивідуальних проектів в тому, що фірма, яка замовляє ту чи іншу продукцію, отримує її якісною, оригінальною і зручною.

 

Флешки з ПВХ

Розробка дизайну сучасного USB-накопичувача - це дуже копітка справа, так як підхід до кожної ідеї по створенню дизайну дуже різноманітний. Потрібно в першу чергу визначитися з розміром флешки, вибрати відповідну колірну гаму, і тільки після цього приступати до розробки дизайну в цілому. Оригінальні флешки - це хороші бізнес подарунки колегам або співробітникам офісу, наприклад, USB-накопичувач з емблемою фірми в якій працює людина. Такий подарунок буде не тільки прикладом того, як цінуються співробітники, але і певною сполучною ланкою в робочому колективі. Флешки, як правило, можуть додаватися як подарунковий матеріал до техніки.

 

Різнобарвні шторки для автомобіля

Така продукція зробить вашу машину оригінальною і відрізнить її серед маси автомобільних звірів на дорогах. До покупки машини клієнтові буде приємно отримати такий оригінальний презент в подарунок. Тому компанія з продажу автомобілів, яка дбає саме про таку приємності при продажі автомобіля, відразу завоює нечувану славу серед друзів клієнта. Купити сувеніри оптом можна у компанії Full Motion, при цьому можна вибрати дизайн який бажаєте самі.

 

Еко попільнички

Продукція з екологічно чистих продуктів стає дедалі популярною і цікавою. Попільнички з індивідуальним дизайном можна замовити для декору в кафе, ресторані або фірмі. Співробітники та колеги гідно оцінять такий предмет в інтер'єрі. Головна їхня функція - це те, що їх можна носити з собою в кишені, брати на пікніки і в ліс. Гасити сигарети потрібно саме в них, адже таким чином ви не забруднюєте навколишнє середовище. Еко попільнички виготовляються з вторинної сировини, а контейнери, куди гасяться цигарки з біологічно розкладного матеріалу, який прискорює розкладання самої сигарети.

Антиковзкі килимки

Хороше доповнення до комп'ютерного столу працівника офісу, менеджера або студента. Щоб купити сувеніри більш оригінальні і порадувати тим самим людям, які більшу частину часу проводять за комп'ютером, потрібно підібрати цікавий і колоритний дизайн. Пляжні віяла, сланці, брелоки-сланці - всі ці морські товари до літа актуальні як ніколи.

 

Рекламно-сувенірна продукція подібного роду ексклюзивна і своєрідна. Замовити такі подарунки можна колегам, а так само презентувати як подарунок на всіляких літніх акціях.