12 Сер, 2017

Як поліпшити робоче місце

Для цього ви можете замінити звичайні і доступні речі більш оригінальними і сучасними. Наприклад, оригінальні килимки для миші піднімуть настрій, а цифрова фоторамка принесе масу задоволення і допоможе знизити рівень стресу.

 

Антистрес.

Наша компанія пропонує широкий асортимент товарів «Антистрес». Це і лінійки, і м'ячі, і кубики, і міні-конструктори. Вся це продукція може бути використана як бізнес сувеніри або подарунки вашому персоналу чи колегам. Витративши символічні гроші, ви порадуєте співробітників і привнесете трохи яскравості в офісні будні.

 

Переключитися.

Якщо у вас є можливість організувати своє робоче місце біля вікна, то це допоможе переключитися при повній відсутності ідей і в стані, який в народі називається «ступор».

 

Ближче до природи.

Кімнатні рослини і квіти у вазах здатні поліпшити атмосферу в будь-якому офісі. У нас ви можете придбати насіння. Якщо ж немає бажання доглядати за примхливими зеленими «друзями», то ми забезпечимо вас якісним декором, наприклад штучними квітами в стилі прованс. Купивши такі сувеніри оптом, ви завоюєте прихильніцсть всіх співробітниць.

 

Трохи магії.

У вас є свій талісман, який викликає приємні асоціації або нагадує про успішні угоди? Розмістіть його на столі. Лише одна умова: він не повинен заважати під час роботи.

 

Промінь світла в світі бізнесу.

Зменшити навантаження на очі і підвищити настрій допоможе правильно підібране освітлення. Настільна лампа з серії «розумна електроніка» стане прекрасним доповненням до вашого робочого місця.

 

Якщо вірити тому, що щастя - це коли вранці хочеш йти на роботу, а ввечері - додому, то варто докласти трохи зусиль, щоб поліпшити місце, де ви проводите так багато часу.