Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Як вибирати бізнес-сувеніри для начальства і партнерів по бізнесу?
15 Бер, 2017

Як вибирати бізнес-сувеніри для начальства і партнерів по бізнесу?

Практично кожен працюючий в офісі, незалежно від займаної ним позиції в установі, зустрічався з проблемою вибору подарунка для начальства, партнерів або колективу. Такі презенти називаються бізнес подарунками або бізнес сувенірами в трудовій сфері.

 

Важливим аспектом є правильний вибір бізнес подарунка і його вручення людині, з огляду на її статус і займану позицію в колективі. Перед тим як приступити до вибору, потрібно визначитися, які саме подарунки відносяться до розряду бізнес сувенірів.

 

До таких речей, як правило, відносять канцелярське приладдя, сувеніри, повсякденні предмети для роботи, такі як щоденники, блокноти, візитниці, папки, портфелі, настільні прилади і ін. Чудовим бізнес подарунком може стати набір брендового письмового приладдя, який акцентує увагу на інтелектуальних якостях людини і його статусі.

 

Не менш корисними речами в подарунок можуть стати і такі дрібниці, як, наприклад, оригінальний килимок для мишки, ручка зі вбудованим годинником, незвичайний сувенір або годинник з цікавим оформленням. Такі бізнес подарунки сприяють поліпшенню інтер'єру робочого місця і рівня комфортності.

 

Отже, якщо ви плануєте зробити подарунок колезі (співробітнику або вашому бізнес-партнеру), визначте цільову групу, до якої належить одержувач - його посаду, стать, вік, статус. Добре подумайте, чи буде доречним цей «дар» і чи не викличе він небажаних непорозумінь.

 

Якщо підлеглий дарує подарунок своєму начальнику, такий презент повинен бути в міру скромним і строгим, але з хорошим смаком, і має бути подарунком від всього колективу в знак поваги. Строго не рекомендується дарувати подарунок від окремої особи або подарунки несерйозної жартівливої тематики.

 

Бізнес подарунки для бізнес-партнерів теж є не менш важливим моментом в діловому середовищі. У такому випадку потрібно чітко знати смаки і інтереси партнера. Якщо ж такі вам не відомі, зробіть вибір нейтрального, але універсального характеру. Такими можуть стати брелоки, сувеніри, запальнички, кімнатні рослини, керамічні вироби, квіти, елітні напої - чай і кава (не рекомендується дарувати алкогольні напої), - цукеркові набори та ін., які підноситься з візиткою компанії, яка дарує.

 

Начальники теж дарують подарунки своїм підлеглим. У їх виборі превалюють предмети, які відносяться до трудової діяльності. Відмінними подарунками в такому випадку може стати офісне приладдя з логотипом компанії: календарі, ручки, блокноти і т. Д. Такого роду презенти відносяться до роду рекламно-сувенірної продукції, яку, зазвичай, можна раціонально купити оптом. Важливо знати, що групові подарунки повинні бути рівними за своєю значимістю і ціною, адже така, з першого погляду, дрібниця може привести до нездорової конкуренції в колективі і неприязні до начальника. У даній ситуації вигідним і коректним рішенням буде купити бізнес сувеніри оптом, що набагато спростить це завдання.

 

У будь-якому випадку подарунком не можна зачіпати особисте життя людини, переконання і релігійні погляди, адже подарунок - це Ваша повагу і добре ставлення до цієї людини.

 

Індивідуально підібрані бізнес-подарунки можуть посприяти хорошим діловим відносинам між партнерами, між начальством і колективом і всередині його, а також зміцнити їх. Для цього важливо пам'ятати про правила ділового етикету і дотримуватися їх при виборі бізнес-подарунка.