26 Жов, 2017

Як вибрати якісну промо продукцію

Промо продукцію використовують не тільки для збільшення прибутку від бізнесу, а й для формування лояльного ставлення у споживача. Це, перш за все, подарунки, отримуючи які людина по своїй волі стає носієм вашої реклами. Тому так важливо вибирати тільки якісні речі, які приємно отримувати в дар і використовувати.

 

Рекламно-сувенірна продукція на ринку представлена в широкому асортименті. В таких умовах виникає проблема вибору і дуже легко заплутатися. Давайте звернемо увагу на деякі властивості, якими повинні володіти бізнес сувеніри.

 

1. Якість

Всі сувеніри оптом Україна повинні бути функціонуючими, виконаними з високоякісних матеріалів, без браку. Якщо ви вибираєте футболки для нанесення на них символіки, то перевірте, щоб шви були рівними, крій вдалим, колір рівномірним. Коли ви замовляєте флешки під нанесення - протестуйте їх, ручки з логотипом - спробуйте ними писати, брелоки оптом - подивіться на якість їх виконання. Краще взагалі не проводити промо акцій, ніж з неякісною, бракованою продукцією - вона тільки зіпсує ваш імідж.

 

2. Відповідність цілям

Якщо ваша промо акція, припустимо, пов'язана із захистом природи, то не слід використовувати пластик, так як він шкодить екології. Краще замовити еко-сумки оптом: їх будуть довго і з задоволенням носити, рекламуючи таким чином вашу компанію.

 

3. Корпоративна культура

Необхідно при виборі керуватися фірмовим стилем і основами корпоративної культури. Всі товари повинні відповідати айдентиці компанії: колір, шрифт тексту і так далі. Навіть якщо ви замовляєте, як вам здається, дрібницю, то навіть вона повинна відповідати даній вимозі. Тільки так вона стане справжнім інструментом для досягнення поставлених цілей.

 

4. Ціна

Занадто високі або занадто низькі ціни на сувеніри оптом повинні викликати у вас підозру. Виробники продукції - теж підприємці, тому працювати "в мінус" вони не будуть. А ось завищена ціна зазвичай видає перекупника.

 

5. Бренд

На ринку промо продукції також важливий бренд виробника. Дізнайтеся, хто виробляє кращий трикотаж для друку або ручки для нанесення. Тоді ви отримаєте по-справжньому якісну, а не одноразову річ, і ваша акція матиме успіх.

 

Радимо врахувати ці рекомендації при організації своїх промо акцій, а також при виборі сувенірів для співробітників і клієнтів.