Сувеніри з логотипом оптом>Новини сувенірної продукції> Як вибрати недорогий, але оригінальний подарунок
18 Лис, 2017

Як вибрати недорогий, але оригінальний подарунок

Подарунок своєму чоловікові

Жіночій фантазії криза не перешкода! Подаруйте своєму чоловікові не річ, а емоції, враження. Наприклад, романтичну вечерю при свічках в стилі "Ти знову в армії" (розсольник, макарони по-флотськи, компот). Економно і настрій відповідний створить.

 Також вам може знадобиться сувенірна продукція: ручки з логотипом, флешки з логотипом, парасольки оптом. Просто замість логотипу компанії нанесіть там його ім'я або ніжне домашнє прізвисько, або мужній профіль. Це оригінально і з гумором - він оцінить, особливо на День Святого Валентина або на вашу річницю. Пам'ятайте, що для нього головна цінність - це ви.

 

Подарунок своїй жінці

Тут не все так просто. План А: терміново покращіть свій фінансовий стан і купіть їй улюблені парфуми або комплект якісної біжутерії.

 Не вийшло? План Б: виберіть щось недороге, але оригінальне і вишукане. Наприклад, красивий чохол для телефону. Знайдіть, де чохли для мобільних телефонів оптом продаються, - зможете купити дешевше.

 На крайній випадок можете придбати великий набір гарних шоколадних цукерок - швейцарських або бельгійських, або ж її улюблений напій, наприклад вермут, і в романтичній обстановці розпити його удвох.

 

Подарунок шефу (партнеру/колезі/клієнту)

Тут вас знову виручить сувенірна продукція. Виберіть щось стильне і замовте брендування - нехай вигравіюють, вишиють або надрукують на подарунку побажання від щирого серця. Безумовно, якщо люди працюють з вами, то вони здогадуються про ваш нелегкий фінансовий стан, але оцінять дотепність і винахідливість.

 

Подарунок дитині

Діти - це ті люди, які рідко розуміють, що грошей просто немає. Це доросла тема і на ній не варто загострювати їхню увагу. В еру високих технологій і суспільства споживання саме діти відчувають себе найбільш обділеними, якщо позбавлені того, що є у їх друзів.

 Запропонуйте дитині День Розваг. Дізнайтеся в інтернеті про всі заходи з вільним входом для дітей, які пройдуть найближчим часом, і разом виберіть найцікавіше.

 Обов'язково порадуйте дитину солодким - без нього свято неможливе. Пограйте, погуляйте разом, зробіть багато барвистих фото, а з них потім колаж або принт на футболці. Час, проведений разом з батьками, набагато важливіше усіляких матеріальних подарунків.

 

Подарунок батькам

Концепція майже така ж, як і з дітьми. Купіть доступних продуктів, приготуйте з них найсмачнішу вечерю, яку тільки можливо, посидьте, поспілкуйтеся, сфотографуйте, а потім презентуйте спільне фото в красивій рамці.